Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap (január2) a szakrendelő...

Holnap (január2) a szakrendelők "nyitva" lesznek? Lesz vérvétel, mármint labor? Vagy várjam meg a hétfőt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 1. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
elvileg munkanap, érdemes telefonon megkérdezni
2009. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, gyakorlatilag nem tudom. Azt tudom, hogy ahova én megyek fogászatra, ők nyitva lesznek, de ők egy magánfogászat. SZTK-ba ide a környékre én ezzel már nem megyek, mert néhány éve ők nem láttak meg egy komoly problémát, és nem bízok bennük. De valószínűnek tartom, hogy nyitva lesznek, az egészségügy nem állhat le sok napra. Esetleg az ügyeletet felhívhatod, mert ők ma is vannak, és megkérdezheted, hogy holnap ügyelet lesz vagy rendes rendelés. Tudniuk kell.
2009. jan. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát igen mielőtt ide írtam végighívtam az összes számukat de nem veszik fel.
2009. jan. 1. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha nem sürgős, akkor hívd fel őket holnap reggel, és mehetsz hétfőn (szerintem tumultus lesz), vagy ha sürgős, akkor menj el, nézd meg, hátha szerencséd lesz, és hamar letudod.

Weboldal nincs, ahol meg tudnád nézni, vagy ha van, nincs kiírva, mikortól lesznek?


Én tegnap hívtam azt a magánfogászatot, üzenetrögzítőre felvették, hogy holnaptól kezdenek, ezért megyek már holnap, mert nekem sürgős minél előbb elmenni, és ha lehet, már holnap megyek. Gondolom, közegészségügy nem rögzítette így.

2009. jan. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Január 2. munkaszüneti nap, amit január 10-én (tehát jövő hét)szombaton kell ledolgozni. Szóval a szakrendelések sem fognak működni. Az egészségügyben csak ügyeleti ellátás lesz. Várd meg a hétfőt.
2009. jan. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Előzőhöz: természetesen a magánrendelések kivételt képeznek. Ők szabadon osztják be a napjaikat.
2009. jan. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!