Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Super Patch tapasz vélemények?

Super Patch tapasz vélemények?

Figyelt kérdés
Valaki próbálta már a Super Patch tapaszokat és ha igen, ez tényleg beválik?

2023. aug. 31. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Rákerestem. A mese habbal kategória.

Kineziológiai tapaszt már használtam, vannak anatómiai ismereteim, pár dologban másnak is fel merem tenni.

Ezt annak gondolom hatásosnak, aki nagyon akar hinni benne, és jó az önszuggessziós képessége. Rám nem hatna.

2023. aug. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 szuper-tapasz válasza:
Nekem megérkeztek már a tapaszaim és a Freedom (fájdalomcsillapító) tapasszal kapcsolatban van a legtöbb tapasztalatom. Rendszeres időközönként jelentkezik hátfájdalmam a nyaki csigolyáknál ami 2-3 hetes Voltaren kúrától szokott megoldódódni. A Freedom tapasz ezt a problémát 2 órán belül megoldotta, mindenféle káros mellékhatás és hatóanyag nélkül, 800 forintból. Nem kell benne hinni, szpektikus családtagokon is próbáltam a tapaszokat, ők is bevalották, hogy működik. Ki kell próbálni, és utána, a személyes tapasztalat alapján lehet hiteles véleményt írni a termékről. Rengeteg pozitív vélemény lesz majd elérhető a termékről amint elkezdik tömegesen kiszállítani Magyarországra is a tapaszokat.
2023. szept. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is rendeltem, majd elválik,hogy milyen hatással lesz rám.
2023. szept. 15. 07:15
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a szorongástól szeretnék már végre megszabadulni és a hozzátársuló test tünetektől. Bízom benne, hogy ez a tapasz nagy segítség lesz ebben.

Sajnos erről eddig nem sok tapasztalatot találtam, csak a fájdalomcsillapító (Freedom) tapaszról van leginkább pozitív vélemény, de abból nagyon sok.

2023. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is kűzködtem a szorongással, pánikbetegséggel, rengeteg alkoholt ittam rá, ami oldotta a feszültséget,de dolgozni se tudtam abban az időszakban.Aztan rájöttem,hogy nem mehet ez így tovább, elmentem orvoshoz és Frontint írt fel a 0,25mg-s-ből napi x3-at, de úgy voltam vele,hogy nem szedek be napi x3-at, mert függőve tesz, közben nyugodtabb lettem és a Frontint is elhagytam, azóta fogjuk rá, nem is szorongok, meg a pánikbetegségem is nagyon ritkán jön elő.
jan. 21. 21:41
 6/8 kealani válasza:
2/5 szuper-tapasz válaszára: Hol lehet kipróbálni és hogyan? Visszakapom az árát, ha nem jó? Vagy kapok ingyen próbadarabokat? Mert ha kifizetem és nem válik be, és akkor "így jártam" - az nem kipróbálás.
febr. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 kealani válasza:
2/5 szuper-tapasz válaszára: Még annyit, hogy ha maga a szuper-tapasz írja azt, hogy ő már megkapta, és hogy milyen jó, az pont olyan, mint amikor megkérdezzük, hogy miért tévedhetetlen a Biblia: azért, mert azt írja saját magáról, hogy tévedhetetlen.
febr. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kealani válasza:
2/5 szuper-tapasz válaszára: Még valami. Az a néhány terméktapasztalat, ami elérhető, mind a forgalmazók saját elmondásai, semmi tudományos vagy független igazolás nincs mögöttük. És azok a tájékoztató előadások, amelyek elérhetőek, mind az mlm-ről szólnak, tehát mind elfogultak.
febr. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!