Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS, éjszakai görcs a vádliban...

SOS, éjszakai görcs a vádliban, séta lehetetlen??

Figyelt kérdés

Életemben először történik ilyen vleem, kb 20 perce arra ébredtem hogy brutalisan fáj és feszül a jobb vádlim. Azt írják neten hogy. Nyújtás és seta segit rajta, na most én próbáltam nyújtani épp, de cdak visszatér a fajdalom, olyan mitnha álmomban feszitettem volna végig.

Próbáltam rá állni is, de nem tudok járni vele, mikor ralepnek ellenall, ugyanez a fajdalim jon elo.


Mit thdok ezzel csinálni? Munkába kell mennem 1 órán belül, mit tegyek?


2023. szept. 1. 04:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Masszírozd. Esetleg meleg vízzel, borogatással próbáld oldani a görcsöt. Ha van otthon magnézium, vegyél be azt is.


Amúgy ez még maholnap így is fájni fog.. :(

2023. szept. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél be magnéziumot és masszírozd a vádlid. Így is fájni fog valameddig, mint egy izomláz.
2023. szept. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott lenni, hamar elmúlik magától.
2023. szept. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kérdező?
2023. szept. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne menj munkába, ha nem múlik el és nem tudsz ráállni irány a sürgősségi!

Szólj oda! Ha kirúgnak az se érdekeljen, egészség az első!

2023. szept. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Én is masszírozni szoktam, az elején még érzékeny, de utána már rá tudok állni. Szerencsére ritkán görcsöl be.
2023. szept. 1. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Ha hozzá érek vagy rá állok fáj a vádlim, ha behajlitom a terdem a lábfejem szabad és nincs fajdalom, ha kinyújtom van és a lábfejem azonnal korlátozottan tud cssk mozogni.


Masszirozgatom finoman, de nagyon durván tud fajni. Olyan mintha bepuhult volna, nagyon fura.

2023. szept. 1. 06:58
 8/21 A kérdező kommentje:

Egy ismerősöm be tud vinni így elég ha később indulok, de nem nagyon kéne kihagynom...


Már igyis hiszti volt mert "sokat hianyzok", összesen valami 14 napot idén. Nem tudom hogy ez mihez képest sok... De az én rosszulléteim valósak, nem úgy mint a "vezetőnek", aki betegségre hivatkozik majd odaúton látni őt röhögni egy kocsmánál.

2023. szept. 1. 07:03
 9/21 anonim ***** válasza:
Milyen munka ez, irodai munka vagy építőipar?
2023. szept. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hát mondhatni irodai, nem egészen, de olyasmi. Többet kell az épületen belül mozogni, lépcsőzni az osztályok között, mert én vagyok az egyetlen aki mindkét részleggel képes kommunikálni.


Szóval irodai, de nem az egész nap ülős verzió.

2023. szept. 1. 07:22
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!