Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Háziorvos mit tesz most...

Háziorvos mit tesz most koronavírusos tünetekkel?

Figyelt kérdés
Tesztel vagy menjen haza pihenni és szarik rá?
2023. szept. 6. 13:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Mert ha egy influenzást küld haza pihenni, akkor rá is sz*rik? A teszt nem gyógyított meg még senkit.

Legfeljebb ha igazolt a koronavírus, és vannak makacsabb tünetek, arra felír mást, javasol másfajta gyógyszereket (fájdalomcsillapító, orrspray stb.)

2023. szept. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mit tudna tenni? Elmondja, hogy pihenj, igyál sok folyadékot stb., és majd elmúlik.
2023. szept. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam legalább tesztel... influenzára is honnan tudják hogy melyik a domináns törzs ha sose senkit se tesztelnek rá?
2023. szept. 6. 14:21
 4/6 anonim ***** válasza:

#3: a kezelés szempontjából irreleváns. Egy-egy járvány esetén szúróprobaszerűen lehet mintákat gyűjteni.


A tesztelés meg rád van bízva.

2023. szept. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én múlt héten voltam benne a férjemmel együtt. Vicces volt, csinált a házi orvos nekünk tesztet, nekem negatív volt, a férjemnek pozitív. A férjemet táppénzre vette, meg hogy ne nagyon menjünk sehova. Ő kapott antibiotikumot, mivel begyulladt róla a mandulája is. De ezen kívül azt mondta, hogy sok folyadék, meg C-D vitamin. Utána én kórházba kerültem, ráment a tüdőmre, ott egyből pozitív lett a tesztem. Én is kaptam antibiotikumot, meg vérhigítót.
2023. szept. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semmit nem tesz,ez mindig is így volt.Ha az egészségügyre bíztam volna magam,már rég meghaltam volna.Biznisz a javából.
2023. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!