Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az Ezüstfény magánklinika...

Az Ezüstfény magánklinika fül-orr-gégészetéről mik a vélemények?

Figyelt kérdés
Július vége óta elkezdett folyni az orrom, nem nagyon, de naponta párszor ki kellett fújni és néha (száraz) vér is volt benne. Azt hittem sima nátha, de nem nagyon akart múlni és szerdán az egyik orrfújásnál elkezdett rendesen folyni a vér is belőle. Az rövid időn belül elmúlt, viszont megfáztam és most az elmúlt 2 napban sokat kellett fújnom és ma este megint elkezdett folyni a vér és most nehezebben is maradt abba(talán seb lehet). Ha valakinek erre is van tippje, hogy mi lehet, akkor (csak megnyugtatásképpen) jól jönne. Illetve ez okból szeretnék hétfőn vagy kedden orvoshoz menni vele és ezt találtam elsőnek.

2023. szept. 9. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
46%

Voltam ott! Más fülproblémával! Normálissak,kedvessek voltak! Segítettek rajtam...

Július óta? Nem vagy inkább allergiás valamire, most meg még elkaptál valami vírust is esetleg!?

Biztos jó lenne azért, kivizsgáltatni.

2023. szept. 10. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!


Elkepzelheto az is. Eddig sosem voltam allergias, de most teljesen spontan jott. Jo lenne kivizsgaltatni, csak munka mellett nehez.

2023. szept. 11. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!