Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az I-es típusú cukorbetegek...

Az I-es típusú cukorbetegek esetében is van olyan, hogy 8 feletti átlagnál nincs támogatás?

Figyelt kérdés
2023. szept. 13. 09:36
 1/2 A kérdező kommentje:
18 év alatt a Gyermekklinikán mértek cukrot, majd egy csepp vérből megnézték a 3 havi átlagot is, most pedig mindig laborba kell járni? Eddig évente egyszer volt kontroll vizsgálat, akkor volt labor is. Jó orvost sem találok, csak bírálnak, pedig mindent megteszek a jó eredmény érdekében, de így csak 10-es átlag sikerült. Ha valaki tud segíteni, akár orvost ajánlani, nagyon megköszönném. (Dorog, Esztergom, de akár Budapestet is bevállalom). 20 éves leszek, így már felnőtt orvost kell keresnem.
2023. szept. 13. 10:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, nálatok nincs ez a törvény. Csak a ketteseknél. Én az vagyok, nekem 4 havonta kell a hgb eredmény, és az utolsó kettőnek kell 8 alatt lennie. Ha nincs alatta, akkor nem írja fel a szakorvos az inzulint támogatottan. :( Rengeteget szenvedek vele, én 2005 óta vagyok kettes cukorbeteg.:( Neked szerencséd a szerencsétlenségben, hogy nem kell 8 alatt lenned, ahhoz kiírják támogatottan.
2023. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!