Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen fonendoszkópot vegyek?...

Milyen fonendoszkópot vegyek? (harmadéves orvostanhallgató)

Figyelt kérdés
Harmadéves orvostanhallgató vagyok, és belgyógyászat órához kell vennünk fonendoszkópot. Azt már sokmindenkitől hallottam, hogy a Littmann tipúsú fonendoszkópok jók, viszont hogy azon belül melyiket érdemes megvenni, vagy hgy mire kell odafigyelni a fonendoszkóp kiválasztása során nem igazán tudom. Valaki esetleg tudna ebben segíteni?

2023. szept. 13. 13:05
 1/10 anonim ***** válasza:
26%
Hat persze. Szerencse, hogy nem vagy az.
2023. szept. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
Erre a kérdésre itt várod a választ?!!! 🤣
2023. szept. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%

Erre inkább egyetemen keress választ, egyébként gyakorolni szerintem még a legolcsóbb Littmann is drága.

Saját praxissal, irodával, asztalon tartott fonival biztos megveszi az ember a drágát, de azért, hogy elhagyjam, lenyúlják, lehányják, leejtsem nem költenék ennyit.

2023. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%
Mi többen rendeltünk, így kaptunk kedvezményt.
2023. szept. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Littmann classic III van a medikusok 95%-ának nálunk.
2023. szept. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem szürkét, az elegáns.
2023. szept. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

Classic II, Classic III és Core Digital van nekem. Első foninak a Classic III nem rossz.

Ha meg végzel az egyetemmel ballagási ajándéknak tök jó egy digitális, mert zseniálisan jók.

2023. szept. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Sssaszem ***** válasza:
58%
Kedves Kérdező! Milyen szakorvos szeretnél lenni majd?
2023. szept. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat!

Nem döntöttem még el, hogy milyen szakorvos szeretnék lenni, kevés gyakorlati óránk volt még, így nem sok mindennel tudtam eddig közelebbről megismerkedni.

2023. szept. 14. 18:39
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmelweisre jársz? Akkor menj be a NET-be, és ott van a könyves mellett rögtön egy bolt, onnan érdemes belgyogyóra beszerezni. A Littmann-féle nagyon drága, szerintem azt elég majd később.
2023. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!