Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Adhatok plazmát ha antidepress...

Adhatok plazmát ha antidepresszánst szedek?

Figyelt kérdés
Kb 4 hete kezdtem el antidepresszánst szedni. Eddig rendszeres plazmaadó voltam, de mióta szedem nem voltam. Viszont most a fizetésemig nagyon nem tudok kijönni (első fizum egyetem után) ezért muszáj lenne elmennem párszor. Ha elmondom, hogy gyógyszert szedek kizárnak? Vagy ha nem mondom el csak adok plazmát lehet belőle valami?

2023. szept. 26. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem találok róla pontos infót, de én vért nem tudtam adni már akkor sem mikor allergiagyógyszert szedtem. De szerintem plazma esetében szintén hasonló a helyzet, ha meg így adsz és kiderül kizárnak véglegesen szerintem.
2023. szept. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Antipszichotikum szedése sajnos kizárással jár.
2023. okt. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
:( :(
2023. okt. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!