Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyetértetek Karsai Dániel...

Egyetértetek Karsai Dániel kezdeményezésével, hogy az eutanáziát Magyarországon is engedélyezzék?

Figyelt kérdés

2023. okt. 15. 22:43
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
68 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%

Egyetértek vele. Nagyon sajnálom Dánielt. Teljesen igaza van.

Bárcsak történne valami csoda vele!!! 🙏

2023. okt. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
90%
Nem is értem miért nincs. Voltam kórházban. De amit minden este hallottam 3 kórteremmel odébbról, nem kívánom senkinek. Az a hörgés, jajgatás.Persze nem tehet róla,nem is azért írom.Egyszerűen csak,hogy mit átélhetett szerencsétlen. Remélem az ebben illetékesek is ugyan ezt atfogják élni, és kínok között pusztulnak meg. Mocskos férgek... Gondolom statisztika miatt nincs. Mert az összes többi csak süket duma. Kezdve azzal, hogy :„minél tovább maradjon szerettei körében". Aki még a szerettét szereti így látni,az kezeltesse magát...
2023. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mas orszagban abszolut. Egy velejeig korrupt orszagban viszont nem latom a garanciat arra, hogy azok, akkor es ugy halnak meg, ahogy ok valasztanak.
2023. okt. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 qborka ***** válasza:
85%

Ha magamról van szó egyértelműen igen,de ha egy szerettemről,már "kicsit" nehezebb a döntés 😥


Voltam már sajnos hospice házban látogatóban,akit meglátogattam,ő nem élt volna a lehetőséggel,még tervei voltak.

2023. okt. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Odüsszeusz92 ***** válasza:
85%
Ésszerűen bevezetve nagyon humánus lenne. Szinte mindig olyan emberek ellenzik az eutanáziát, akik teljesen egészségesek, tehát akik amúgy sem részesülhetnének eutanáziában.
2023. okt. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 NigelB ***** válasza:
100%
Csak azért nincs nálunk, mert a képmutató klérus nem engedi. Elvileg az az állam, és az egyház el van választva, de nem itt. Az állam pénzzel tömi őket (már akit akar), ezért aztán hálásak. De azért elvárják, hogy minden úgy legyen, ahogy akarják. Érdemes megnézni Semjén tevékenységét. Pedig 1990 előtt még a kádári Állami Egyházügyi hivatalban virított. A köpönyeg forog.
2023. okt. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Pálffy Tibor2 válasza:
100%
Ha nem akarok gépre kerülni, legalább előzetesen erről lehetne hagyatkoznom az EESZT rendszerében! Sajnos nincs rá lehetőség ...
2023. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Jégszív ***** válasza:
93%

Maximálisan!


A kormány álszent indokát UNDORÍTÓ KÉPMUTATÁSNAK tartom: a "keresztény kultúráról" csak PAPOLNI képesek komoly tartalom nélkül. Az egyházak meg akkor sivalkodjanak, ha

- népszerűségük nem csökken ilyen mértékben,

- bizonyossággal merik állítani - és nem holmi HIT alapján -, hogy az az általuk imádott Isten VALÓBAN jóságos "gyermekeihez", az emberiséghez!

2023. okt. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
90%
Igen egyet értek vele!
nov. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
19%
Én nem értek vele egyet. Az más kérdés, hogy az ő állapotában lehetne ilyen lehetőség, de ki lesz az aki végrehajtja? Az ugyanúgy gyilkosság lenne, de ki menti fel alóla?
nov. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!