Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ma a nőgyógyász (nő) meztelenr...

Ma a nőgyógyász (nő) meztelenre vetkőztetett,ez normális?

Figyelt kérdés

Még nem öltöztem fel alulról,épp levette a kenetet. Ülök a vizsgálóágyon,erre azt mondja,tegyem szabaddá a melleimet. Tehát felső le,melltartó le. Ott ültem meztelenül basszus. És magánrendelés volt.

Ez nem tilos amúgy?


Jó,fontos a mellvizsgálat is,tudom. De akkor is fura volt,mégha nem is vagyok szégyenlős. Tudom,ez is fura. De akkor is. Hirtelen nem is mondtam semmit,csak tettem,amit kért.


Valaki járt már így?


2023. okt. 17. 20:29
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem érzed komfortosnak, szólsz. Nincs ebben semmi. Engem is látott már úgy nőgyógyász, szülésnél meg hadd ne mondjam mit és hányan.
2023. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
34%

Minek mentel oda? Vizsgalatra. Feloltozve meg tud vizsgalni? Nem.


Hiszti a kobon, semmi extra nem tortent csak hergeled magadat a semmire.

2023. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
62%

NEM, nem tilos, csak nem szokásos. De föleg azért nem, mert a legtöbb nö nem akar egy FÈRFI nögyógyász elött meztelen lenni, a többségnek egy nö nem problémás.

Másrészt lehet, hogy éppen idöhiányban volt, és így hamarébb megvan.

2023. okt. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
De meztelenre NEM vetkőztethet. Vagy alul,vagy felül lenni kell ruhának. Én így tudom. Amúgy nő volt.
2023. okt. 17. 20:40
 5/22 anonim ***** válasza:
33%

Nyilván nincs olyan szabály, hogy nem kérheti, hogy meztelenre vetkőzz. Mit gondolsz, hova lenne ez leírva? Törvénybe? :D


De tény, hogy kicsit is jóérzésű nőgyógyász előbb megkér, hogy öltözz fel alulról, és majd utána vetkőzz le felülről.

2023. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
81%

1) Magánrendelésen ha fizetek akkor ne legyen időhiányban az orvos.


2) Vannak betegjogok, ezek közé tartozik, hogy csak a szükséges mértékben legyen fedetlen a beteg.


Nőgyógyászati vizsgálaton az a szokásos menet, hogy először alulról vizsgálnak meg, aztán visszaveszed a nadrágot és szabaddá teszed a felsőtested a mellvizsgálathoz. Én nem engedtem volna, mondtam volna, hogy előbb felöltöznék alulról és utána megvizsgálhatja a mellem. 45 éves vagyok, soha egyetlen nőgyógyász, sem államiban, sem magánban nem akart még így megvizsgálni.

2023. okt. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
70%
Máskor szoknyában menj!
2023. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%

Szóvátetted amúgy, hogy zavar, vagy, hogy előtte felöltöznél?


Én is voltam ilyen dokinál, de amikor szóltam mondta, hogy bocs, megszokás, vannak olyan betegei akiket ez nem zavar és megvárta amíg felöltözök

2023. okt. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

40 éves vagyok. Soha nem vizsgáltak meztelenül. Még amikor szültem is volt rajtam hálóing.


Sajnos történt mostanság 1-2 dolog velem,ami miatt tudtam hirtelen szólni. Kb köpni-nyelni nem tudtam abban a pillanatban.


De akkor jól gondolom, hogy ez azért nem általános nőgyógyásznál sem?

Főleg 25ezerért...

2023. okt. 17. 20:49
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem általános, de máskor szólj hogy neked nem komfortos
2023. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!