Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nagyon erős székrekedés?

Nagyon erős székrekedés?

Figyelt kérdés
Sziasztok már reggel óta kínlódok székrekedéssel annyira nem jön ki, hogy fel kellet nyúljak a fenekembe is... Előtte 2x is kúpoztam, de nem segített (Dulkolax) más kúp nem volt se itthon sem a gyógyszertárba. Anyukám vett most paraffinolajat vettem be kb 2 evőkanállal, azonban félek, hogy mi van ha ezzel sem jön ki? Nem merek kakálni sem, pisilni is alig merek el menni. Ki fog jönni az olajjal?

2023. okt. 24. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A DM-ben lehet venni aszalt szilvalevet (0.75 liter). Ha megiszod az egészet, max. egy óra múlva olyan frenetikus hatásban lesz részed, hogy sírva fakadsz majd a gyönyörűségtől. Tapasztalat. :) Nincs az a székrekedés, amit ez ne mulasztana el.

Ha nincs a közelben DM, a sima zacskós aszalt szilva (ami általában minden vegyesboltban kapható) rágcsálása is megteszi. Bár lassabban, de azonos hatást fog kifejteni.

2023. okt. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Tej& gyümölcs nagy mennyiségben. Szilva is jó ötlet. Vörösbor. Most hirtelen ezek jutottak eszembe.

Ha gyógyszer, dulcolax (vagy dulcosoft🤔), nekem régen az nagyon bevált.

2023. okt. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!