Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Van esetleg ingyenes ellátás...

Van esetleg ingyenes ellátás Pécsen ha valaki szexfüggő?

Figyelt kérdés
Bármilyen pszichológiai terápia vagy ilyesmire gondoltam. Esetleg gyógyszeres kezelés ami ingyenes ha esetleg meghaladja azt a szintet. De nem csoportos terápia, arról tudok. Előre is köszönöm a válaszokat.
2023. okt. 29. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyógyszeres terápia nem a baj súlyosságától függ.
2023. okt. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem ha meghaladom a kellő szintet lehet-e ingyenes?
2023. okt. 29. 14:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Az OEP ellátás mindenképp ingyenes. Csak a gyógyszereket kell kifizetni. Legtöbbször ezek egyáltalán nem drágák.


De nem tudom a te bajodra milyen jellegű gyógyszereket adnak

2023. okt. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fiam depressziós, öngyilkossági gondolatai is voltak, meg sincs ingyenes kezelés számára. Elméletben járna neki TB alapon, de hónapok óta nem fogadják sehol, mert nincs szabad időpont. Pszichiátrián volt kórházban kivizsgáláson júniusban, azóta heti rendszereséggel kellen mennie pszichológushoz, de még így sem kap időpontot. A kerületi pszichiáter felírja minden hónapban a gyógyszereit, de felkeresni őt is nehéz, alig van rá időpontja. Eddig háromszor jutottunk ne hozzá.

Magán úton járt fiam pszichológushoz, de alkalmanként 15.000-20.000 Ft, számunkra sok, így már nem jár.

Ha ilyen súlyos eseteknek nem jár, akkor a szexfüggőség valószínű a fontossági sorrend végén kulloghat. 🤔

2023. okt. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ingyenes szerető nem jöhet szóba?
2023. okt. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!