Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egyoldali hallásvesztés,orvoso...

Egyoldali hallásvesztés,orvosok se segítenek,mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

23 eves ferfi vagyok es masfel eve nem hallok az egyik fulemre(teljesen elvesztettem a hallasomat)

Eloszor a haziorvos azt mondta natha miatt van eldugulva

Vartam par hetet de ugyanugy nem hallottam semmit

Probaltam fulgyertyakat stb nem hatottak

Elmentem ful orr gegeszetre ahol azt mondtak tiszta a fulem,nincs benne zsir,nincsen semmi problema

Elmentem fogorvoshoz azt mondtak nincsen semmi problema

Mult honapban ujra a ful orr gegeszeten jartam ahol azt mondtak “nem tudjak mi okozhatja de biztos nem a fulzsir mert tiszta a fulem”

Elkuldtek egy masik idopontra ahol azt mondtak nincsen semmi baj de lehet hogy daganat de nem biztos mert nagyon ritka:D

Szivem szerint hallokeszuleket vennek de ahhoz kene orvosi igazolas amit nem adnak mert szerintuk nincs semmi baj.De az sem normalis hogy teljesen nem hallok az egyik fulemre

Szerintetek probaljam meg a magant? Mit javasoltok?



2023. nov. 6. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
49%

Nem készítenek neked hallás vizsgálatot?

Ha nincs más opció, akkor próbáld meg a magánt is.

Hallókészüléket lehet venni orvosi igazolás nélkül kérni, csak magánban.

2023. nov. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Idegi, vagy vezetéses a halláscsökkenésed? Hány dB? Milyen frekvencián?
2023. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Senior Séf ***** válasza:
Nem tudom,merre laksz, de pl a Vicai hallásközpont 3 hétre ingyenesen bocsát a rendelkezésedre készüléket.
2023. nov. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!