Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kaptam tüdőszűrés után egy...

Kaptam tüdőszűrés után egy olyan üzenetet,hogy saját érdekemben menjek vissza stb.Semmi bajom nincs,jól vagyok.Muszáj visszamenni,vagy nem kell ezt kötelezőnek tekinteni?

Figyelt kérdés

nov. 12. 13:01
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Kötelezőnek? Nem. De van valami a felvételen, ami miatt szeretnék megismételni. Mindek mentél szűrésre, ha nem azért, hogy kiszűrjék van-e valami bajod?
nov. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Még egy gondolat: addig örülj, míg jól vagy, ez azt jelenti, hogy bármit is találtak, még semmi tünetet nem okoz, tehát jobb esély van kezelni, mintha már véreet köhögnél. Simán lehet, hogy semmit nem találnak másodjára, de a helyedben én visszamennék.
nov. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Munkaalkalmassági miatt.Szorított az idő,elmentem akkor,amikor rekedt voltam,utána még köhögtem.Nem lehet,hogy ez látszik a felvételen? Azóta meggyógyultam.Nem a szomszéd utcában van,bonyolult az odajutás,azért vagyok bizonytalan.
nov. 12. 13:10
 4/20 anonim ***** válasza:
56%
De akkor se menj majd vissza, ha kezelni kellene!
nov. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok sem felelőtlen,sem bolond.Soha semmi bajom nem volt.De azért jól rám ijesztettél.
nov. 12. 13:14
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem a köhögés látszott a felvételen. Ha van eszed visszamész.
nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Az te csak úgy gondolod, hogy soha semmi bajod nem volt. Az ember hajlamos eltekinteni az aprócska problémáktól, amik csak átmeneti tüneteket okoznak, de a nyomok ott maradnak a szervezetben.
nov. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Értem,de akkor mi lehet még-azon kívül,hogy valamiért nem sikerült a felvétel?

Nem dohányzom.

nov. 12. 13:18
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
voltam életemben párszor tüdőszűrőn, akkor ott helyben megkaptam a leletet.
nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy semmi. Lehet volt egy lábon kihordott tüdőgyulladásod vagy fertőzésed, és az után maradt ott valami heg. Lehet rák is, igen. Menj vissza és választ kapsz.
nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!