Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Megbízható ez a labor? dnskoz...

Megbízható ez a labor? dnskozpont.hu/termekkategoria/non-invaziv-szuletes-elotti-ap asagi-vizsgalat-dns-teszt/ Vagy inkább a Synlab? Az első az német cég. Melyik a jobb?

Figyelt kérdés
Labor nem adhat téves eredményt ugye ? Semmilyen esetbe?
nov. 15. 13:05
 1/9 A kérdező kommentje:
nov. 15. 13:06
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, ez már a harmadik kérdésed, és a gyerek egyébként is megszületett már, mit akarsz születés előtti vizsgálattal???
nov. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A laborok megbízhatóak, de mivel a mintavétel nem ott történik, ezért lehet téves eredményt kapni.

Még mindig az a megoldás, hogy hivatalos eljárást indítasz, ott a mintavételt is ök végzik, nem lehet trükközni vagyy csalni

nov. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Első válaszoló még eddig nem tettem fel kérdést ezen kívül.

Második köszönöm.

nov. 15. 14:36
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
dehogynem, nem hiszünk mi itt a véletlenekben, hogy hirtelen mindenkit a synlab apasági érdekel. Te vagy az, akit a pasija gyanúsítgat, hogy mástól terhes, szerinted meg meghamisította az eredményt.
nov. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát mást nem érdekelhet ? Ne nevettes már,egyebbkent nem én vagyok a nő a történetbe!!
nov. 15. 14:41
 7/9 anonim ***** válasza:
85%

csak egy jótanács: ne válaszolj privire, ha nem akarsz lebukni. Ugyanaz vagy, mint az előző két kérdés feltevője :D


Megszületett a gyerek, mit akarsz születés előtti vizsgálattal???

nov. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem kimutatná, ha a saját nagyapám lennék.
nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Ha a gyerek tisztázatlan körülmények között fogant meg, akkor mindegy. Ha a gyereknek májra vagy vesére van szüksége, akkor az orvosok nagyon körültekintőek lesznek.

A pénz nem lényeges tényező a boldog élethez. Az apasági teszt minden érntettnek erkölcsileg és lelkileg nagyon megalázó, nem lesznek győztesek.

nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!