Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » MESZK kártyat kik igényelhetne...

MESZK kártyat kik igényelhetnek? Vajon en is igenyelhetek ha levizsgaztam az Általános ápolói es egészségügyi asszisztensi kepzesből ami 11 hónapos képesítés, de nem biztos hogy 54es besorolásu leszek. Én is igenyelhetek majd?

Figyelt kérdés

#Meszk kártya
nov. 22. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha benne vagy a nyilvántartásban, akkor igényelhetsz.

Írd be a neved.

[link]

nov. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ha levizsgaztam beirom. Mennyi idő után írják be azt lehet tudni?
nov. 22. 13:55
 3/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Azt a Meszk-nél tudod megérdeklődni.
nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
nov. 22. 14:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Ahhoz hogy a nyilvántartásba felvegyenek, először a működési engedélyt kell igényelned. Enélkül nem is állhatsz munkába, magához a működési engedélyhez pedig szükséges, hogy kamarai tag legyél.

Bővebben: [link]

nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, es hogy lehetek kamarai tag?
dec. 3. 22:19
 7/7 anonim ***** válasza:

Jelentkezni kell a saját megyédben a meszk-nél.

De a nyilvántartásban egyébként működési engedély éa minden nélkül benne leszel.

Aztán kell a többit intézni vagy online vagy postán kell nekik elküldeni a jelentkezési lapot.

dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!