Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Egy fogászati asszisztens...

Egy fogászati asszisztens miért megy be full betegen dolgozni?

Figyelt kérdés
Ma voltam fogorvosnál, és az asszisztens láthatóan beteg volt, csúnyán köhögött, el volt dugulva az orra, alig volt hangja. Pont egy fogászaton, ahol még maszkban sem lehet a páciens, simán összefertőzhetett mindenkit, mert csak egy gyűrött orvosi maszk volt rajta. Ráadásul volt ott több idős beteg is. Nekem ez valahogy nagyon nem oké. Túlreagálom?

nov. 27. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha nincs ott,akkor ma téged nem láttak volna el .
nov. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert arra a napra, mikor nincs asszisztens, bukja a rendelő az oep-támogatást, mert nem felel meg a minimumfeltételeknek.
nov. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1, így meg lehet, hogy lebetegszem, (meg még rajtam kívül egy tucat másik ember). Nem biztos, hogy így jártam jobban.
nov. 27. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
43%
Hány sztorit írsz még ki, amiben életveszélyes helyzetbe kerültél, mert valaki megfázott?
nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez volt az első, valószínűleg az utolsó is, ha ilyen válaszok jönnek.
nov. 27. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell befosni, elhanyagolhatóan kicsi az esélye hogy bármit átadott neked, ha csak nem pusziszkodtál vele... Ez a „simán összefertőzhetett mindenkit” mondat meg a leghisztisebb covidos időszakokat idézi meg :))
nov. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Máskor ilyenkor mondd, hogy bocsánat, csak egy időpont módosítást szeretnék, és már jöhet is be helyettem Pista bácsi.
nov. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!