Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » I. típusú Diabetessel lehet...

I. típusú Diabetessel lehet valaki Falugondnok?

Figyelt kérdés
Az állás betöltéséhez követelmény a B kategóríás jogosítvány, esetenként gyermekeket, időseket kell szállítani egy kisbusszal. Azt hallottam, hogy IDDM-el nem lehet hivatalos gépjárművezetést végezni semmilyen formában, csak magánjellegűt.

dec. 1. 10:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát csak arra tudok gondolni, hogy ennek az oka az lehet, hogy ha rosszullét következne be (lezuhan vagy felszalad a cukorszint), akkor az ne a volán mögött ülve történjen, a hátad mögött 30 emberrel. Bár normálisan karbantartott cukorbetegség esetén ez nem mindennapos, minél hosszabb ideig él vele valaki, annál jobban ki tudja küszöbölni az ilyen kilengéseket. Neten keress rá, én most lusta vagyok utánaolvasgatni.
dec. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!