Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szexről mennyire lehet szabado...

Szexről mennyire lehet szabadon beszélni a nődokival? Most ezzel ciki lettem?

Figyelt kérdés

Én elég szabadon elengedem magam ilyen téren, igazából nem vagyok szégyenlős, ha a szexről kell beszélni. Szüleimet nyilván nem avatnám be dolgokba, de alapvetően nem érzem cikinek.

Nem szoktam felhozni a témát alapból.

A nődokimmal viszont legutóbb szóba került a durvább szex, meg persze sokminden amit eddig, nem beszéltem meg egyetlen dokival sem.

Kicsit már kínos visszagondolni, mert ilyenkor ő is nevetett és érezni lehetett rajta, hogy zavarba jött egy-két mondatom után. Pl a durvább szexnek a férjem örülne, de én nem biztos.

Most ezzel becinkeltem magam?

Férfi egyébként.

29/N



dec. 7. 21:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
72%
Miert nem a parodal beszeled meg ?
dec. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
A párommal való szexről beszéltünk…
dec. 7. 21:45
 3/31 anonim ***** válasza:
38%

vagyis flörtöltél a dokival...

nem cink, csak felesleges így becsomagolni.

dec. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Ebben mi volt a flört?
dec. 7. 22:10
 5/31 anonim ***** válasza:
62%

Hogy kapcsolódott ez a nőgyógyászati dolgaidhoz?

Ehhez inkább szexuálpszichológus vagy valami hasonló kellene, a nődoki “csak” a “testi” dolgokhoz ért, a lelki részét másra bízzák..

dec. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem volt lelki dolog. Ő javasolta a szexet, vagyis utalgatott rá mert ott problémaim vannak… rákérdeztem, hogy a durvábbra gondolt? Ő meg nevetve mondta hogy igen.

Nekem a reakcióm az volt, hogy ennek én nem fogok örülni, de a férjem biztos..

dec. 7. 22:12
 7/31 anonim ***** válasza:
40%
Az a resze erdekli, hogy mitol van lestrapalva a nemi szerved, vagy makacs bakterialis fertozes anal miatt kozvetve, esatobbi.
dec. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Nincs lestrapalva. Epp ellenkezoleg…. “Tornáztatni” kell szerinte
dec. 7. 22:23
 9/31 anonim ***** válasza:
69%

Tornáztatni intim tornával lehet, kegel gyakorlatokkal.

Nem igazán értem én sem, milyen szexualis tanácsokat vársz a nőgyógyásztól, nem annak a szakértője, lehet persze, hogy véletlenül ért hozzá, de nem azt tanulják.

dec. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
80%

Nőgyógyász... nem érdeke, hogy tudja, mennyire pajzán a magánéleted. Minek is hozod fel neki?

Ha egy jóképű doki, és szerettél volna kicsit billegni előtte, akkor oké, de amúgy elég infantilis a kérdés.

dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!