Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Oltás után fáj a bal combom,.m...

Oltás után fáj a bal combom,.mit tegyek?

Figyelt kérdés
Thank you Pfizer, thaank you Kati, de már 2 éve nem múlik. Nagypn rosszul voltam mind a kettő után, bal karom, bal combom fájt, bal nyirokcsomóim bedagadtak, lázas voltam. Bal combom azóta is fáj, alig megyek néha. De igen, az oltás óta van.
dec. 10. 08:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

Két éve fennáll, de Te másokat okolsz vele... Bravó, tényleg bravó. Te aztán szeretsz szenvedni.

Első körben ott az oltóponton lehetett volna jelezni, ha tényleg gyből jött a probléma. Ha csak később, akkor háziorvosnál.


De ezekről nem írsz, csak fájzerezel...

dec. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlenül jelentsd be hivatalosan a tisztiorvosi, betegbiztosító és egyéb egészségügyet kontrolláló hivataloknak!


A háziorvosod írjon részletes feljegyzést a kórmappádba, utána beszéld meg vele a lehetséges további szakorvosi vizsgálatokat a témában.

dec. 10. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Te idióta vagy. Nyilván miutáan hazaértem, nem a drágaságos oltóponton kérdezte a katona, meg sem kérdezték, kinek milyen mellékhatása lett. Háziorvos szarik rá ilyenekre. Mit mondjak, ha attól lett?
dec. 10. 09:02
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

#3: én vagyok az idióta, amikor egy kérdést nem tudsz feltenni rendesen? Szerinted itt távgyógyítok olvassák a kérdéseket? Semmi részletet nem írsz, eddig hol jártál stb.


Én ott ültem az oltóbonton kb. 20 percet, hogy ha gond van, jelezzem. Ezt a protokoll írja elő. Nem csak katonák voltak ott.

A házi orvosod nem foglalkozik ilyenekkel? Ennyivel letudod? Akkor jelentsd a betegjogi képviselőnél, és menj át másikhoz.


Nem Te mondod meg, hogy mitől lett a bajod, az orvos diagnosztizál. Ha fáj a combod, alap egy nagy rutin CK-val, reumatológia stb.

De ha neked ráért 2 évet...


De idiótázni, azt tudsz.

dec. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem fogod fel azzal a parányi agyacskáddal, hogy igen, én is ott ültem, de ezek már otthon és az azt következő napokban jelentkeztek? Gyulkadáscsökkentőt is szedtem utána, egy részük 1-2 héten belül elmúlt, ez megmaradt.
dec. 10. 09:19
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

#5: nem fogom fel, mivel ezeket nem írtad le...


És tényleg én vagyoka hülye szerinted, mert nem olvasok a gondolataidban. :D Besz*rás...

dec. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Anno nekem is volt ilyen, karnál, nyirokcsomók hónaljban megduzzadtak, láz, stb., aztán elmúlt 1 hét múlva, szerintük oltási reakció, oké. Utána 1 hónap múlva megint, megkerestem az oltóponton a vezető dokit és elmondtam mi van, megvizsgált, oké lehet az oltás miatt, rendben, de mondtam írja is le,szóban nem elég, jó én ott dolgoztam akkor, könnyebb volt. Viszont ezt háziorvossal is meg lehet tenni, illetve anno voltak olyan orvosok, akik ezzel foglalkoztak covid ambulanciákon. Egyébként én még be is jelentettem a mellékhatásokat, s ott kiderült, hogy akkor ezekről még nem tudtak, csak kb. én voltam 1 hét alatt a több századik, aki ilyet tapasztalt oltás után. Meg kell tenni, hogy nyoma legyen. 2 év után dokumentálás nélkül (ezt nem tudjuk volt-e) elég nehéz bizonyítani akármit is, 6-os csak ezt akarja megértetni veled.
dec. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Saját felelősségedre adattad be az oltásokat, ha azt hiszed az oltás miatt van bajod akkor maximum magadnak köszönd ne másnak.
dec. 12. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Meg is bántam, család kényszerített rá.
dec. 12. 17:32
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem covid oltás után megnőtt a hajam meg a lábkörmöm is
dec. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!