Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvosok kapnak pénzt...

A háziorvosok kapnak pénzt azok után akik sosem mennek hozzájuk?

Figyelt kérdés
Hany fő van hozzájuk bejelentkezve azok után kapnak pénzt? Vagy csak azután kapnak pénzt hogyha valaki bemegy rendelésre a panaszával?
dec. 15. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal fejkvóta van, azaz a hozzá bejelentkezett emberek után havonta valamennyit ad nekik az OEP
dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azt hallottam, hogy ha valaki nagyon sokáig egyáltalán nem jelenik meg, azután nem kapnak fejkvótát sem. Forrást nem tudok sajnos.
dec. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
63%

De kapnak utánuk is de a nagy pénz az elsózott oltások és szűrések, a felírt antibiotikumok, stb. után jár.

[link]

dec. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Gondolom kapnak , ellenkezo esetben biztos zaklatna, hogy menjek mert 10 eve nem voltam. 😃

De milyen kifejezes az " hogy akik nem jellenek meg"

Ez nem egy kotelezo dolog ahova illik neha megjelenni. Ha nincs bajom nem megyek, ha van akkor megyek.

dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne megjelenni?! Én 14 éves koromban voltam utoljára háziorvosnál, most 41 vagyok. Ez nem egy kötelező dolog. Kapnak pénzt minden paciens után, aki hozzájuk van bejelentkezve. Csak ezt nézik, azt hogy megy is-e a páciens rendelésre, nem.
dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!