Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapesten mehetek másik...

Budapesten mehetek másik kerület szakrendelőjébe is, mint ahova amúgy tartozom?

Figyelt kérdés

Bőrgyógyászhoz kéne mennem, de itt ahova lakcím alapján tartozom 4 hónapot kell várni.

Ismerősöm a 8. kerületihez tartozik és azt mondta pár hónapja 3 hétre kapott időpontot. Engem ellátnak más kerületben is, érdemes próbálkoznom vagy csak a lakcím szerintibe? Esetleg tudtok Budapesten belül bárhol megfizethető magán bőrgyógyászt? Medicoverbe 30 ezer Ft a vizsgálat, amit még ki is fizetnék, de gondolom erre még rájön egy csomó pénz ha olyan a dolog, hogy kezelés szükséges.



dec. 26. 16:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelesek ellátni, bváltozó, hogy egy szakrendelő vállal-e területen kívülieket vagy sem. Meg kell kérdezni.
dec. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Igen ha oda iratod magad az orvossal ki vagy csak ott van olyan gép!
dec. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Igen, én pont bőrgyógyásznál voltam, mert a mi SZTK-nkba nem nézték meg az anyajegyeim (a "Covid miatt" tavaly)....

Elmentem egy másikba, azt hiszem mondtam is, hogy emiatt jöttem ide, de nem különösebben zavarta Őket, és sokkal kedvesebbek és alaposabbak voltak, mint pár éve a mi SZTK-nkba.

dec. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!