Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Körülbelül három hét múlva...

Körülbelül három hét múlva egy hétköznapon délelőtt 10 órára van időpontom sebészetre egy borsónyi valami eltávolítására. Körülbelül hogy fog lezajlani?

Figyelt kérdés

Nagyjából a bikini vonalamon van, a fanszőrzet felett körülbelül nyolc 10 centivel (ffi vok).

Ilyesmik érdekelnek főleg, hogy teljesen le kell levetkőzni vagy csak részlegesen

Hazamehetek-e még aznap ?

Bőrgyógyászaton voltam, ott kaptam beutalót egy borsónyi csúnyaság eltávolítására. Három hétre kaptam időpontot sebészetre..

Jó lehet-e ez így vagy kellett volna mennem maszekban megoldatni? (Hogy rövidítsem az időt


dec. 30. 13:30
 1/10 A kérdező kommentje:
Hát igazából az már babszemnyi... És váladékozik (bocs')
dec. 30. 13:31
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs' talán úgy pontosabb hogy nedvedzik..(?)
dec. 30. 13:35
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak bőrprobléma, akkor gyorsan megoldják, de erősen a helyi szokásrendszer határozza meg, hogy fekvőbetegként vagy ambulánsan kezelnek. Nekem a homlokomról majd az arcomról vettek le két nem odaillő dolgot, mindkét esetben fekvőbetegként kezeltek (reggel 7-re kellett mennem pizsamával stb.), szerencsére a déli vizit után elengedtek. Nyilván attól függ, hogy az OEP szabályrendszere milyen esetben kedvezőbb a kórháznak.
dec. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Nekem telefonon amikor időpontot kértem nem mondtak semmit (hogy vigyek-e valamit) csak azt hogy ...(dátum)..(csütörtöki nap) 10 óra.
dec. 30. 14:58
 5/10 anonim ***** válasza:

Megnézi a sebész,aztán ad időpontot mikor lesz szabad a kisműtő és ő is .

Ezzel nem fognak befektetni.Nagyon levetkőzni sem kell,csak az eltávolítandót kell szabaddá tenni.Majd leterítik 1 műtős kendővel,amin itt van nyílás.10-15 percesek ezek a beavatkozások.Aztán lehet haza menni.

Több ilyen apró műtétem volt már .

dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!!

.... És az ad időpontot hogy mikor lesz szabad a kis műtő... Az vélhetően még ugyanarra a napra vonatkozna vagy egy másik napon (?)

Csak azért érdekes mert én vidéki vagyok és ingázok....

dec. 30. 15:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálunk Bp-en a II. kerületi rendelőben van sebészet és van kisműtő is ahol ilyen egy napos ambuláns műtéteket végeznek. Szerintem ha nem kórházba hívtak be, hanem rendelőintézetbe, ott ambuláns elintézik és haza is mehetsz.

Ezt nálunk helyi érzéstelenítéssel ambuláns megoldják.

dec. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Engem kórházba hívtak... Végül is lehet mondani hogy egy tömbben vannak a kórház épületei és a úgynevezett a rendelőintézet (ahol a bőrgyógyászaton voltam... Ahol adták ha beutalót a sebészetre).
dec. 30. 23:07
 9/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ezt nekik telefonban el kell mondani hogyan zajlik, szükséges-e bentfekvés, de ezzel nem fognak befektetni, hacsak nem lesz valami olyan szövődmény, ami indokolja. De te is meg tudod nézni a neten, hogy ahová mész, az szakrendelés vagy bentfekvő osztály-e, szakrendelés csak ambulánsan kezelhet.
dec. 31. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy én azt meg tudom-e nézni...esetleg felhívom újra ugyanazt a tel. számot, amin az időpontot adták (szerintem az a telefon ott csörög a sebészeten)...aztán teszek fel kérdéseket az 'üggyel' kapcsolatban. Mert a múltkor nagyon hamar elköszönt a hölgy....

ja, és több napon különböző időpontokban próbáltam hívni őket, mire felvették.

dec. 31. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!