Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mell felvarrás, vagy szilikon?

Mell felvarrás, vagy szilikon?

Figyelt kérdés

Lassan 40 éves vagyok, és a 2 terhesség, 2 szoptatás miatt nagyon megereszkedett a mellem, és erősen gondolkozok rajta hogy valamit kéne vele csinálni. Most még szoptatok, és már így is lejjebb ment mint terhesség előtt, pedig bőven van tejem. Természetesen nem most akarom, csak ha már vége a szoptatásnak. A melleim nem kicsik, az utolsó keménykosaras melltartóm "E" volt, és alig fértem bele. Van rajtam jelentős súlyfelesleg is (kb 20 kg) attól szeretnék megszabadulni, de gondolom ha sikerül, akkor mégjobban lógni fognak.


Ilyen esetben melyik a jobb megoldás? A fellvarrásban zavar a sok vágás, a szilikon meg mégiscsak egy idegen tárgy, és könnyen nézhet ki utána nagyon műnek. Vagy az csak a nagyobbításnál igaz? Mert azt én nem akarok, csak hogy újra legyen tartása, meg teltsége.

Akik hasonló okból csináltatták meg, melyiket választottátok?



dec. 31. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, szerintem lehet hogy érdemesebb lenne ezt kapásból egy sebésztől megkérdezni.


Én Dr. Lóderer Zoltánt és Dr. Pavlovics Gábort tudom ajánlani.

dec. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az implantatum az uresen lotyogo bort kitolti, de ha log, azert logni fog, csak megis jobb lesz.
jan. 1. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Implantátum szerintem, de egy profi plasztikai sebész biztos pontos választ ad.
jan. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenképp megfogom majd kérdezni ha oda jutok, csak gondoltam hátha van itt is aki hasonló okból csináltatta meg.
jan. 1. 23:10

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!