Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ez a nagy jóléti társadalom,...

Ez a nagy jóléti társadalom, ez magyar ország?

Figyelt kérdés
Fül-orr gégészeti szakrendelésre lenne szükségem, kb: 10 perces vizsgálat, szaktanács adás, recept felírás! . SZTK-ba szinte képtelenség bejutni! magán klinikában első vizsgálat 35 ezer forint, kontroll 25 ezer forint! ugyanaz a problémám mint 15 évvel ezelött, tudom, csak felírtak egy gyógyszert, kontrollra sem kellett vissza mennem, és mégis rendbe jöttem ! mi ez? miért fizetem 1983 óta a TB-t? szigetszentmiklós. ország gyülési képviselőnk: Bóna Zoltán

jan. 5. 21:30
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Üdvözlöm, Bóna Zoltán vagyok. Nem lenne semmi gond az egészségügyi ellátással, ha Gyurcsány, Brüsszel és Soros nem gáncsoskodnának folyton. De tessék bejönni a fogadóórámra, talán én is ki tudom pucolni a gégéjét!
jan. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 üdvözlöm Bóna úr! köszönöm a gyors reagálást! nem a gégémmel, hanem az orrommal van gond! az orr spray k kb:3 ezer forint körül vannak, havonta kell 2db.
jan. 5. 21:48
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A legutóbbi országgyűlési képviselő választáson a választópolgárok zöme a FIDESZ-KDNP koaliciót tartotta megfelelőnek az ország dolgainak intézésére. Máskor tessék jobban meggondolni, kire szavaznak a választópolgárok, most pedig elviselni.
jan. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ez kellett a népnek. Márky-Zay mindent elmondott, nem hatudott,de ő volt a szemét. Sokan még mindig vakok, és egyre mélyebbre süllyed ez az ország.
jan. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 scamdemic ***** válasza:
100%
Ez nem magyar ország, hanem Magyarország!
jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
#5 szándékosan írtam így! ugyanis, ez is magyarország!
jan. 6. 08:02
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

1.

Na és az ukrán helyzet? Meg a covid? Nyilvánvalóan ennek is köze van a dologhoz!

jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én budapesti vagyok, ha pénteken kérek időpontot a következő hétre tudnak adni. Nem volt még belőle gond.
febr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 te budapesti! én meg szigetszentmiklósi! ne tudd meg mi van itt az SZTK ban!
febr. 12. 08:47
 10/10 anonim ***** válasza:
8as Szolnokon meg kár nincs urológia, gyerekszemészet, gyereksebészet, gyakorlatilag nem vállalnak ultrahangot, 1db gyerekgasztrós van, 1 neurológus. Fül-orr-gégére 3 hétre adnak időpontot, szemészet fél év. Soroljam? Budapesten kívül is laknak emberek, és sok helyen gyakorlatilag nincs ellátás sem, semmilyen.
febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!