Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen szerrel/módszerrel...

Milyen szerrel/módszerrel tudnám szőrteleníteni here zacskóm egy részét... Borotválni nem lehet mert van rajta valami.. amit kórházban fognak eltávolítani (?)

Figyelt kérdés
jan. 16. 16:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Gondolom, ott is megoldják a szőrtelenítést...de inkább 'előredolgoznék'
jan. 16. 16:25
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ne találd ki hogy elore kellene dolgoznod. Bízd rájuk. Hidd el nekik tokmindegy. Te viszont csomit arthatsz magadnak. Siman lehet hogyha valamit elszursz es felserti a borod akkor fertozesveszely miatt a mutet ia elmaradna
jan. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Az az igazság, egy kicsit már körbeborotváltam (villanyborotvával)...talán nem okoztam vele bajt

Volt egyszer egy pillanat, amikor úgy elkaptam onnan, mint a villám....mert fájt....vagy mi....Nézegettem, nem láttam sérülést... (ez tegnap volt, és holnapután lesz a beavatkozás....vagyis, akkorra van időpontom, de nem biztos, hogy még aznap csinálnak valamit...lehet, hogy csak megnézik, és adnak újabb időpontot...attól is függ szerintem, hogy mit csinálnak vele. Igazság szerint nem is ezzel a kis bogyesszal utalt a bőrgyógyász sebészetre (éppen egy hónapja), hanem egy másikkal, ami nagyobb volt....és az 'kedvezőbb' helyen is volt, kb. a bikinivonalamon...ha használható ez a szó férfi esetében is...tehát sima terepen. De, az 1 hónap alatt, mire a sebészetre jutok, az, a bikinivonalas befeketedett, a környéke bekékült...s mostanra kezdett összeesni a kis bumszli, és a környéki kékség is határozottan halványul. Nagyon úgy néz ki, hogy ez a (volt) borsónyi valami 'megoldja magát' vagyis felszívódik. Persze, volt még 2 egészen pirinyó a herezacskóm szélén is....azok mostanra megnőttek. (és, az egyik már nedvedzik is, mint a fenti, az első tette, mielőtt még elkezdett feketedni...)

jan. 16. 17:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mi lehet ez. Még a nyár végén kezdődött, egy kis pöttyel a 'bikinivonalamon'. Szeptember 7.-n kértem időpontot bőrgyógyászatra, és december 19.-re kaptam......(akkor mentem bőrgyógyászatra). Még egy csavar a sztoriban, hogy nem is emiatt a kis borsó miatt kértem időpontot bőrgyógyászatra, hanem colt a nyakamon egy pici feketés kör valami...ami nekem nem tetszett...és, gondoltam megnézetem...mert egy ismerősöm bőrrákban halt meg (állítólag elhanyagolta)...A bőrgyógyász azt mondta, hogy az veszélytelen...de, leveszi, ha akarom...mondtam, ha lehet, akkor vegye le. Úgy is tett. (közben szidta a szerszámát, hogy milyen életlen...merthogy az volt, küzdött vele egy kicsit. Aztán megmutattam neki a hasam alján levőt is...az már nem tetszett neki annyira...azzal küldött sebészetre (hogy kérjek időpontot). Itt tartok most.
jan. 16. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!