Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Saját felelősségre haza lehet...

Saját felelősségre haza lehet hozni a gyermeket kórházból?

Figyelt kérdés

Már 1 hete kórházba van, semmi problémája nincs és szinte semmit nem csinálnak vele. (Nem lázasodik be, semmi)

De nem engedik haza már mióta. Mindig ígérgetnek.



jan. 24. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg kell kérdezni.
jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mivel került be? Nem vagyunk orvosok, én nem bírálnám felül a döntésüket, ha bármi is bizonytalan a történetben.
jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem engedik haza, akkor biztosan van valami gond.

Általában minél előbb, ahogy lehet küldenek mindenkit haza, hogy legyen hely az újaknak.

Szóval nem hiszem, hogy indokolatlanul bent tartanák hosszabb ideig.

jan. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha leírnád, miért került kórházba. Egészséges gyereket nem visznek kórházba és nem tartanak bent.
jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem minden esetben lehet hazahozni saját felelősségre sem, mert az kiskorú veszélyeztetésnek is számíthat. Amúgy a kérdésre nem fogunk tudni válaszolni, mert hiába írja valaki, hogy igen, ha ott meg nem engedik, sok jelentősége nincs, ráadásul nem írtál semmit, hogy mi miatt került be és mit mondtak miért nem jöhet haza, ennek van oka.
jan. 25. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én már hoztam haza gyermek fertőző osztályról. De ott az orvosok hibáztak,nem volt fertőzött a lányom.


Viszont velünk szembeni kórteremben egy ukrán, rezisztens tbc-vel fertőzött fiú volt,aki a folyamatos felszólítás ellenére sem maradt a kórtermében,hanem mászkált.


Beszéltem az osztályvezető főorvossal,és hazajöttünk.

jan. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
#6: Igen, sajnos ilyen esetek is vannak, itt nem tudunk részleteket.
jan. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!