Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A plazma centrumokban miért...

A plazma centrumokban miért romák járnak túlnyomórészt?

Figyelt kérdés

jan. 25. 16:58
A kérdező szavazást indított:
Voltam plazma centrumban és tényleg sokkal több roma volt mint magyar.
Voltam plazma centrumban és nem volt több roma mint magyar.
Voltam plazma centrumban és kevesebb roma volt mint magyar.
Nem voltam plazma centrumban de láttam kívülről, hogy nagyon sok roma áll sorba.
Nem voltam plazma centrumban ezért nem tudom.
19 szavazat
 1/8 Metionin ***** válasza:
100%
Valahogy divat lett náluk, gondolom a "könnyű pénz" miatt. Anno a kolimból jártak rengetegen, a barátaimat rendszeresen kísértem, akkor még nem volt feltűnően sok roma, most meg itt az utcában működik egy plazmás és kb. csak romák jönnek-mennek oda.
jan. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Mert egészségtelen baromság a plazmaadás, és csak csóró romák szorulnak rá, hogy adjanak.
jan. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Mert egyszerűbb mint dolgozni
jan. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

100x plazmaadó vagyok és javarészt magyarokat láttam/látok. De alapvetően mindenkit akit láttam normális megjelenésű.

Lehet helyfüggő, rengeteg plazmacentrum van Pesten és nem mindegy melyikbe mennek a testvérek mert mindketten bónuszt kaptok ha a sajátodba meghívsz valakit és plazmaadó lesz.

Üdv egy Magyar donor.

jan. 26. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
#2 Én egyetemista vagyok diákmeló mellett adok, jól jön a juttatás és jó érzés, hogy segítek másokon, amúgy ezt a plazmacentrum is tudja, hogy mindenki a pénz miatt csinálja, amivel semmi gond nincs mert rengeteg időt/energiát áldozol rá.
jan. 26. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amelyikekbe én járok azokban elég sok a roma, a lakosság arányához képest meglepően sok, viszont még több a magyar, mint ők. Megjelentek már amúgy a fülöp-szigetekiek is a legtöbb helyen. Balatontól északra lévő központokról írok, az összesben voltam már, szinte mindben ez a helyzet.
jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én a Blahára járok, ahhiz képest elég kevés romát látok

Viszont ekit elküldtek az mind az volt. Vagy terhesen ment a lány vagy túl zsíros volt a plazma vagy csak nem tudott viselkedni az illető.

febr. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
81%

7-es

A felelős, táplálkozásra szigorúan odafigyelő donorok mellett szörnyű, hogy ennyien szarnak bele, de szerencsére kizárják őket végleg.

Gondolom, hogy mennyire tartják be azt is, hogy 12 órával előtte nem isznak alkoholt, a tetoválás után fél évet vagy antibiotikum után 2 hetet várnak.

Én meg már akkor is rosszul érzem magam, ha koffeint fogyasztok plazmaadás napján. 😂

febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!