Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Eltört a bokám komplikált...

Sylwol kérdése:

Eltört a bokám komplikált műtétem volt .több csavarral és lemezzel.Többször kell menni kötözésre stb.van taxis aki csak 3 lépcsőn kisegitene és vissza.??A privát mentő megfizethetetlen.

Figyelt kérdés
Ez a magyar EÜ csak rendes mentő 48 ora várni.Privát mentő egy út 16000ft várakozás 6000ft megkezdett óra.vissza út 16000ft 1 alkalom ca 50000ft én nem tudom kifizetni...5-6 alkalommal

#Mentő vagy taxis segitség
jan. 25. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

És erre a kérdésre fogsz emlékezni 2 év múlva amikor majd megint szavazol és ismerőseid is szavaznak? Vagy addigra ezt elfelejted?


Nem igazán fog a taxis segíteni. Nem az ő dolga. Talán nem is segíthet.

jan. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem műteni ugyan nem kellett, de mikor térdsérülés miatt taxival jártam kontrollra kórházba (gipsz, később ortézis plusz mankó, esélytelen lett volna a tömegközlekedés), akkor az összes taxis nagyon korrekt volt szinte, kapuba álltak meg, ülést átállítottak, ilyesmi.
jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Indokolt esetben a háziorvos kiírhat betegszállítást, és akkor TB fizeti. Nekem kb 5 éve így volt szintén lábtörésnél. ASU volt, ha jól emlékszem.
jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám 80 évesen elesett, bordatörése lett. Mentővel vitték a sürgősségire, aztán, amikor éjjel hazajöttünk, már taxival kellett jönni. A taxis szó nélkül segített Anyunak a lakásig elmenni, nagyon rendes volt. Én egyedül beleszakadtam volna, az biztos.
jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

hogy sikerült eltörni?csak ha

megkérdezhetem!jobbulást!

egyébként nagyon sok jófej taxis van,biztos van aki segítene szerintem.

jan. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ezt szavazták meg a Zemberek.
jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem elég az ember baja, akkor tudjátok hogy a nővérek elbocsátáskor mit mondta, mondtam kérek egy tolószéket amivel kitolnak a kórház elé a válasz ez volt : " Rossz filmet néz ,ez nem amerika, az itt nincs oldjam meg magam, az csak vizsgálatokra van nem másra ",egy növér megsajnált és odaadta az irodaszékét,,azzal toltak le...Szomorú, Köszönet a zsiros Napoleonnak és társainak
jan. 27. 12:19
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Nem a legjobb hírű kórházban voltam, de ezek szerint, az volt Amerika.

jan. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ez a Fiumei úti Baleseti kórházban volt..

Szégyen

jan. 28. 01:04
 10/10 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, a Fiumein speciel vannak betegsegédek (általában ketten), akik ugranak, ha segítség kell. Vannak kihelyezve gurulós ágyak is az előtérbe, bárki igénybe veheti, akinek szüksége van rá.

Voltam ott lábsérüléssel, több alkalommal, minden alkalommal kértem és kaptam ágyat, és mikor másik szintre kellett menni, akkor párom jelezte nekik, a srácok segítettek áttolni. Pedig nem vagyok kisdarab, szó nélkül oldották meg.

Sokminden működik szarul a Fiumein (az orvosok és nővérek is hagynak kívánnivalót), de ez a része szerintem pont rendben van.

jan. 29. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!