Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyam oktober ota probal...

Anyam oktober ota probal idopontot kerni MRI-re a Bajcsy korhazban, de nem adnak. Ma pl azt mondtak majd telefonaljon marciusban. Mit lehetne csinalni?

Figyelt kérdés

jan. 31. 16:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Magán MRI. :(
jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
Várni bizonytalan ideig, vagy más megoldást keresni. (pl.magánorvos, magán MRI, vagy olyan orvost találni, aki MRI nélkül is megoldja.)
jan. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
66%
Idén novembertől magánszolgáltatók már nem végezhetnek CT és MRI vizsgálatokat. (A napokban olvastam.) Most még lehet.
jan. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
36%

Semmit, leváltani vityát és talán megoldódik.

Próbálj pl. Debrecenbe stb kérni, vagy magán alapon megoldani, ami kb. 55-100-ig van.


Ez az átok kormány kinyírja a beteg embereket, sőt betegnek se kell lenni, szomorodnának meg. Egyik ismerősömöt CT-zni kellett volna Karcagon, de az elromlott, elvitték a beteget Debrecenbe de ott se tudták vmiért fogadni, onnan elvitték Nyíregyre, eszement helyzetek vannak.

----------------


Ezt csak úgy.. MRI gépek/helyek:


• Semmelweis Egyetem Klinikai Központ: 9 db MRI gép, +36 1 459 1500 telefonszám, a vizsgálat ára és a lelet kiadás ideje nem ismert


• Országos Onkológiai Intézet: 2 db MRI gép, +36 1 224 8600 telefonszám, a vizsgálat ára és a lelet kiadás ideje nem ismert


• Pécsi Tudományegyetem Klinikai Központ: 3 db MRI gép, +36 72 536 000 telefonszám, a vizsgálat ára és a lelet kiadás ideje nem ismert


• Debreceni Egyetem Klinikai Központ: 4 db MRI gép, +36 52 411 717 telefonszám, a vizsgálat ára és a lelet kiadás ideje nem ismert


• Szegedi Tudományegyetem Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ: 4 db MRI gép, +36 62 545 000 telefonszám, a vizsgálat ára és a lelet kiadás ideje nem ismert


• Kaposvári Egyetem Egészségügyi Központ: 1 db MRI gép, +36 82 505 800 telefonszám, a vizsgálat ára és a lelet kiadás ideje nem ismert


• Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktató Kórház: 2 db MRI gép, +36 46 501 100 telefonszám, a vizsgálat ára és a lelet kiadás ideje nem ismert


• Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház: 1 db MRI gép, +36 22 535 000 telefonszám, a vizsgálat ára és a lelet kiadás ideje nem ismert


• Heim Pál Gyermekkórház: 1 db MRI gép, +36 1 452 2600 telefonszám, a vizsgálat ára és a lelet kiadás ideje nem ismert

jan. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
0%
Bár nem az én kérdésem! De! Az a véleményem, főleg az első, második és harmadiknak hogy ész nélkül osztják az észt! Ugyanis nem mindenki teheti meg hogy elmenjen fizetősbe (Privát vagy magánba). Gondolom a kérdező sem teheti meg pénzügyileg. Szóval én le pontoztam az első három válaszolót. Mert a kérdésre nem érkezett még válasz. Hogy mit lehet csinálni? Azt hogy a házi orvostól vagy a kezelő orvostól, kell kérni egy sürgősségi beutalót. Ugyanis a sürgősségi beutalóval azonnal kell hogy fogadják! Illetve ha rosszul érzi magát, akkor pedig be kell menni a Bajcsy kórház sürgősségi osztályára. Ha meg nincs rosszul éppen. Akkor meg sajnos várni kell a sorára. Szóval próbáljatok meg sürgősségi beutalót kérni a kezelő orvoslótól. Egy próbát megér! Egyébként, igen létezik a sürgősségi beutaló! Csak azt az átlag orvosok nem szívesen adják. Illetve az esetek 101%-ban el hallgatják hogy létezik ilyen. Én is 2023 decemberében igy voltam a Baycsiba MRI-n. Szóval létezik a sürgősségi beutaló. Csak a kezelő orvosnak rá kell írnia a beutalóra hogy "SÜRGŐS". Tehát meg van mit kell kérni a kezelő orvostól. Egyébként meg a prívát fizetősben sem biztos hogy sokkal előbb eljutsz. Szóval azért írom hogy az első három ész nélkül osztják az észt.
jan. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
5# nyugodj meg, attól megnyugszol. És megsúgom, nekem a sürgős beutalóval is egy hónapra adtak időpontot, amit aztán tovább is toltak két héttel.
jan. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6-os voltam! 5-ösnek! Érdekes én MRI-re kb két hetet vártam 2023 decemberében. De írok én jobbat is a Bajcsy kórházról! 2016 júliusában a jobb vesémben követ találtak, igy nem meg felkenően működött. Ami mit a bal vesém meg terhelődött, és napok alatt le ált. E-miatt be kerültem a Bajcsi kórházba. Ez 2016 júliusában volt. 10 napot voltam bent akkor. Szóval bent fekvő betegént! 2016 október 27.-ére kaptam idő pontot CT-re! Amellett hogy osztályos orvos kérte a CT vizsgálatot, és sürgősséggel! Hogy mi lett a vége? Balhé! És a végén két nap múlva (még 2016 júliusában) fogadtak.
jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Ypszilon1980 ***** válasza:

Szót kell emelni ezellen. Mondjuk háziorvos nem utalhat be MR-re.

#7:Hogy érted el végül, hogy megcsinálják?

jan. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
7-es voltam! 8-asnak! Mint írtam, balhé volt belőle. Mert meg kelletett műtsenek. És a műtét előtt kelletett a CT! És nem akarták meg csinálni azonnal. Végül meg csináltak azonnal.
jan. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Ypszilon1980 ***** válasza:
#9:Értem én, hogy balhé volt, de az orvos verte ki a balhét, vagy te?
jan. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!