Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit jelent a visszahúzási idő...

Mit jelent a visszahúzási idő egy vizsgálat során?

Figyelt kérdés

Vastagbél tükrözésről van szó

vizsgálat időtartama: 15 perc

Visszahúzási idő: 11 perc


Csak kíváncsi vagyok, nem láttam ezt még így feltüntetve


jan. 31. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Kihúzták a csövet,és a gáz egy részét is ki szokták szívni. Szerintem ezt jelenti.
jan. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Érdekes, hogy ezt így külön feltüntetik, de köszönöm szépen, hogy leírtad.
jan. 31. 21:35
 3/7 anonim ***** válasza:

1es vagyok. Szívesen. Lehetne 1 kérdésem? Nekem is mennem kellett volna szeptemberben, de ért egy baleset.

Valamint nagyon félek attól,hogy reggeli után nem ehetek másnap délig.

Te ezt hogy bírtad?


Nekem azt mondták,reggel könnyű reggeli,onnantól délben üres leveslé, és más már semmi.

Én nem bírom kaja nélkül. Ha nem eszek 3 óránként, rosszul leszek. Nem vagyok cukros,egyszerűen kaja nélkül nem bírom ki.


Túl lehet élni az éhséget? A vizagálattól nem is féltem,komolyan mondom.

jan. 31. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem én voltam, hanem Anyukám. De ő nagyon jól bírta. Otthon mindig nassol, de most még éhes sem volt, amikor kérdeztem tőle.

Reggelire joghurtot evett és utána másnap délig semmit.


Itta a hashajtót ami 4 liter vízbe volt felkeverve + sima víz. Gondolom, hogy valamennyire eltelíti az is vagy az izgalom, nem tudom. Én sokszor nem is vagyok éhes csak vagy unalmamban vagy izgulok és azért eszek ilyen pótcselekvés.


Én pont, hogy a vizsgálattól félnék inkább. Ha nem kéne a wc-re járni lehet, hogy aludnék, hogy gyorsabban teljen az idő :D

febr. 1. 01:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszi. Hát az évben muszáj leszek elmenni. Csak túlélem.
febr. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, hogy túl!


Neki most kell menni gyomortükrözésre, attól jobban félek most :(

febr. 1. 09:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Cukros üdítőt sem lehet inni?
febr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!