Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi idő az ügyintézési...

Mennyi idő az ügyintézési határidő alanyi közgyógyellátásnál?

Figyelt kérdés

Január 10-én adtam be, azóta semmi hír. SZÜF-portálon keresztül igényeltem online. Csak a visszaigazolást kaptam meg.

Mennyi idő míg elbírálják?

Hol tudok érdeklődni?



febr. 2. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
60 nap az ügyintézési határidő! Én most kezedem az ügyintézést. Ma kaptam meg a forma nyomtatványokat. Egyébként a kormány hivatal / járási hivatalnál tudsz érdeklődni. Persze az álandó lakhelyed szernit illetékes hívatalnál.
febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1-es válaszíró voltam! Én 2024 február 9.-én adtam be a közgyógyellátási igazolványra a kérelmet! Személyesen voltam bent beadni. De a mai (2024.02.29.) napig én sem kaptam választ. Sőt semmilyen vissza jelzést nem kaptam az elmúlt 20 napban! És te kedves kérdező, te kaptál már valami visszajelzést vagy határozatott? Egyáltalán tudsz már valamit? Egyébként mint írtam is 60 nap az ügyintézési határidő.
febr. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
1-es és 2-es voltam! 2024 február 9.-én adtam be a közgyógyellátási igazolványra a kérelmet! És 2024 március 13.-án, postai utón meg kaptam a közgyógy igazolványt, és a közgyógyhoz a határozatott! Tehát valamivel több mint egy hónap alatt el készült, és meg kapattam. Még másfél hónap sem volt. És te kérdező te hol tartasz? Te már megkaptad?
márc. 13. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!