Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Gyomortükrözés előtt meddig...

Gyomortükrözés előtt meddig lehet enni?

Figyelt kérdés

Neten olvastam, valahol azt írják hogy 6 órával előtte nem lehet, máshol pedig, hogy este 6 után nem.


tapasztalatok?


febr. 8. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

"Hogyan kell készülni a gyomortükrözésre? A gyomortükrözésre éhgyomorral kell érkezni, előtte 6 órával már nem lehet enni, 3 órával előtte pedig már inni sem."


Bajos lenne az este 6 utáni nem evés, ha mondjuk másnap délutánra van valakinek időpontja.

febr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kinek van másnap délutánra időpontja?

Nálunk legkésőbb 11-re van időpont gyomortükrözésre.


Nem tudom hol adnak délutánra ilyen időpontot, mikor tudják hogy nem lehet előtte enni, elég nagy kínzás lenne kb 1 napig nem enni (szerintem).

De egyébként reggel 8-ra van az időpont.

febr. 8. 17:15
 3/4 anonim ***** válasza:

„Kinek van másnap délutánra időpontja?

Nálunk legkésőbb 11-re van időpont gyomortükrözésre.

De egyébként reggel 8-ra van az időpont.”


Nálunk például reggel hatkor (!) van tükrözés (gyomor, bél). De Pesten kaptam már délután háromra is.

febr. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Na a 6 óra is komoly de a 3 is sajnos.


Anyukámnak volt, hogy 11re volt időpontja vastagbél tükrözésre és fél1kor került sorra előtte nap ugye enni nem ehet semmit, hat nem volt kellemes...

febr. 8. 19:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!