Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A Debreceni Egyetem klinikáján...

A Debreceni Egyetem klinikáján hallgatóként ellátnak?

Figyelt kérdés

A bejelentett lakcímem elég messze van az egyetemtől, így nem tudok elszabadulni jelen esetben az allergológiai szakrendelésre, viszont érne már egy kontroll vizsgálat a gyógyszerek miatt is.


A weboldal alapján elláthatnak beutaló és előjegyzéssel, de kíváncsi lennék a tapasztalataitokra, hogy tényleg ellátnak-e, hogy megy ez a folyamat.



febr. 10. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Ha le is van írva, hogy ellátnak, akkor mi a kérdés? 🤦‍♀️🤦‍♀️
febr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Van beutalód?
febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csináltass azért egy debreceni bejelentett tartózkodási helyet is. Nem fog rosszul jönni. Minden egyetemistának ajánlom!
febr. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1, ahogy az utolsó bekezdésben is leírtam, aktuális tapasztalatokat várok. Mert ugyan nem írhatnak olyat a weboldalra, amit nem teljesítenek, de az ördög a részletekben van. Gondolok itt esetleges térítés elvárásra vagy csak szimpla flegmázásra és lenézésre.


#2, a háziorvosom a lakóhelyem szerinti allergológiára kért eddig. De ha úgy van, biztosan fog csinálni egyet a klinikára.


#3, sajnos a főbérlőm korábbi rossz tapasztalatai miatt nem engedélyezi ezt.

febr. 10. 14:51
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
Budapesten mentem a SOTEn klinikara, amikor raadasul SOTEs egyetemista voltam... es a bunko noci a recepcion el akart kuldeni. Akkor lecsesztem a fejet, hogy 3 megyevel arrebb van a lakcimem es lassanak el, mert oda jarok az egyetemre hozzajuk. Vegul ellattak. :)
febr. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyebkent hivd fel elozetesen a betegiranyitasi kozpontjukat vagy irj nekik emailt. Mindketto van nekik.

+36 52 525 252 H-P 7:00-19:00

febr. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Metionin ***** válasza:
100%
Igen, ellátnak, az egyetemi orvos aki a Kossuth 3-as koli oldalában rendel, beutalót is ad ha kell.
febr. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat, hétfőn mindenképp rákérdezek nálunk!
febr. 10. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!