Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyire pontos a labori...

Mennyire pontos a labori terhességi esély vizsgálat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Ma voltam laborban terhességi esélyt is vizsgálva. Nem korai terhességről van szó.Mennyire pontos az eredmény? Ha pl negatív,akkor biztosan az? Mert a terhességi tesztekben nem bízom,a nőgyogyihoz pedig csak jövőhónapra kaptam időpontot.

febr. 12. 08:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ mikor mérik,mennyi idővel a lehetséges terhesség után. Maga az eredmény megbízható teljesen.
febr. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mit értesz pontosan labori terhességi esély vizsgálat alatt? HCG szint vérvételből?
febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eltelt már sok idő az aktus óta. Szóval ha fenáll a terhesség akkor kikell mutassa az eredmény gondolom bármikor.Nem befolyásolhatja semmi az eredményt?
febr. 12. 10:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem láttam a hcg-t,a vizeletnél láttam hogy bejelölte a terhességi esélyt
febr. 12. 10:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt annyira nem értem,vizeletből van akinek 3 hónapig nem mutat ki semmit egy teszt, vérből kell béta-HCG-t nézni.
febr. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös: vizeletből csak extrém esetben nem mutatja ki egy bármilyen kereskedelemben kapható teszt ha "eltelt már sok idő" az aktus óta (12-14 nap után már biztosan mutatja), nagyon ritka ez. De a legbiztosabb a vérvétel, béta-HCG, ha felmerül a negatív terhességi teszt ellenére a terhesség gyanúja.
febr. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!