Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Most ilyet lehet csinálni?

Most ilyet lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Hétfőre kaptam időpontot a fogorvoshoz, magánhoz járok, kérdeztem, hogy nincs e hamarabbi időpont, de azt mondta az asszisztens, hogy nincs. Viszont nekem már olyan fájdalmaim vannak, hogy csillagokat látok, az arcom a fülem is fáj. Ezért arra gondoltam, hogy esetleg holnap bemegyek, és beszélek az orvossal. Alapjában véve nem vagyok ilyen pofátlan, de tényleg nagyon fáj.

febr. 14. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon érdekelne.Szólsz hogy nagyon fáj, hétfő az 5 nap mulva van , nézze meg 2 páciens között mert nem alszol annyira fáj.
febr. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az lesz, holnap bemegyek, mert még a mai napot is nehezen fogom kibírni, nemhogy még hétfőig. Ígyis először 22-re akart időpontot adni.
febr. 14. 11:31
 3/7 anonim válasza:
elvileg erre van a fogászati ügyelet. azt nem nézted esetleg?
febr. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Máshoz nem merek menni, mert rettegek a fogorvostól, egyedül csak ő nyúlhat a fogamhoz(tudom hülyén hangzik, de sajnos ez van).
febr. 14. 13:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért illene elvállalni, legalább nézzen rá, írjon fel gyógyszert, stb. Ezért vannak.
febr. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma délután 3-kor voltam a lakásán, mert délután ott rendel, előtte felhívtam, és mondtam neki, hogy már nem bírom tovább.
febr. 14. 18:29
 7/7 petraa07 ***** válasza:
Szerintem nem hiszem h problémát csinálnak belőle ha bemész holnap. Csak hívd fel őket telefonon és jelezd nekik hogy mész, hogy tudjanak rólad. Ha tudnak rólad akkor úgy alakítják a beosztást is hogy ne csússzanak el. :)
febr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!