Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mivel tudnám felgyorsitani a...

Mivel tudnám felgyorsitani a gyógyulását kisebesedett szájsarok sebenek?

Figyelt kérdés

Csak kidörzsöle a száj zug szájsarkamat es elkezdett gennyesedni vagy nem tudom az mar a gyogyulás jele lehet ha kkönnyen levaló kemény darabkák keletkeznek a seb helyén...

Mindenesetre nincs pénzem draga kenőcsre akinek volt hasonló sima kidörzsölt ajak melleti bőr kisebesedése , ti mivel kezeltétek,hogy gyógyuljon?


Milyen olcsóbb/házi módszerrel?



febr. 16. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
Pálinka. Ha bármi megjelenik a szám szélén, kis seb, vagy akár afta, 1-2 nap eltűnteti.
febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Betadin
febr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szájzug gyulladás nem múlik el könnyen. Nekem azt mondta a háziorvos, hogy gomba miatt nem gyógyul be, a Canesten nem drága, 3000 ft körül volt. De kellett használnom így is jó darabig. Előtte fél éven át folyamatosan kiújult úgy, hogy csak néha elmúlt 1-2 napra.
febr. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Írass ki vény köteles krémet a bőr orvossal. És B vitamin.
febr. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kösz mindenkinek.

Nem csak úgy kialakult a semmiből, én dörzsölt ki, tehat szerintem nem komoly betegség, ezért egyszerűbb megoldás nincs?

febr. 17. 03:08
 6/7 anonim ***** válasza:
Leírtam, pálinka. De le lettem pontozva, mintha ördögtől való lenne. Nem arra céloztam, hogy húzz le egy üveggel, hanem hogy a szád sarkát, kend be vele. Fertőtlenít, összehúzza a sebet, gyorsabban leszárad, és leesik, aminek le kell...
febr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Betadine, tetran. Ejjelre kend be ajakápolóval vastagon vagy aloeveràval.

Nekem ezektől 2 nap.kb és megyógyul. Csak arra vigyázz, hogy mèg gyógyulás utàn is egy ideig óvstosan nevess, ásíts, mert kireped újra.

febr. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!