Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szerintetek lehet komoly...

Szerintetek lehet komoly bajom?Vagy csak kevés folyadékot ittam?

Figyelt kérdés
Voltam laborban és mikor felhívtam a háziorvosom,azt mondta az aszisztens,hogy magas a kálium szintem 5,8 és fertőzés van a vizeletemben. A káliumnál már a kis eltérés is gond ezért bekell mennem konzultálni az orvossal,de addig is igyak sokat. Ahogy leraktuk a telefont utána néztem és elég ijesztő dolgokat írtak,de gondolom,ha súlyos probléma lenne egyből behívott volna,így csak jövőhét végére kaptam időpontot. Nem értem mitől lehet magas,mert elég egészségesen élek,sportolok,nem szedek gyógyszert.
febr. 18. 02:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Akár a húgyúti fertőzés is képes arra, hogy megborítsa picit az ion háztartás egyensúlyát.


Nyilván a káliumot azért emelik ki külön mert fontos szerepet játszik a normál szívciklus lezajlásában és eltérése szívritmuszavart eredményezhet ami mellett sosem szabad elmenni. De jó eséllyel nem lesz semmi gondod ha egészséges vagy alapvetően.

febr. 18. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért mondta, hogy igyál sokat, hogyan jobban kitisztuljon :)

Lehet fertőzésed van, általában a vérben kimutatja azt is.

febr. 18. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!