Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Belső aranyér és külső aranyér...

Belső aranyér és külső aranyér közötti kapcsolat?

Figyelt kérdés

Voltam proktologusnal, aki meg is műtött, gumigyűrűt kaptam mind a 4 belső aranyeremre, ami tünetmentes volt, viszont az orvos szerint megnagyobbodtak.

Én elsősorban a külső, esztétikailag nem tetsző, aranyerem miatt mentem. Az orvos a külsőt, csak úgy tudja műteni, ha a belsők már nincsenek, mert egy éren futnak. Valaki tud ennek igazságalapot adni?



febr. 20. 07:14
 1/7 anonim ***** válasza:

🤦‍♀️

Nem, nem műtött meg

Igen, az orvosnak igaza van.

febr. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De, megműtött. Csak egyszerűen nehezen tudom megérteni, hogy a panaszmentes belső aranyereket miért kellet eltávolítani. A doktor úr azt mondta, hogy egy vastag erhalozat miatt nem lehet műteni még, mert csak vérezne, ha a külsőt műtené először
febr. 20. 07:54
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Szóval volt valami, amit nem értettél, erre az orvos elmagyarázta.

Mi a kérdés?


Elhiszem, hogy nem örülsz, hogy nem oldódott meg a probléma amivel mentél, de ha azt műti meg és komplikáció van vagy utána a belsőkkel van baj, akkor meg az nem tetszene.

febr. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
De az elgumizás nem műtét...
febr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Csak egyszerűen nehezen tudom megérteni"

Sajnos a nehéz felfogás online nem gyógyítható.

febr. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de egy sima proktologus aki diagnosztikai intervenciokkal foglalkozik, az meg is tud muteni. Ha csak nem sebeszi kepzettseggel is rendelkezik. Mert ez sebeszet egyebkent.
febr. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Gyűrűztek. Igen.
febr. 20. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!