Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kórház sebészetén fognak...

Kórház sebészetén fognak eltávolítani ambulansan a hasamról egy borsónyi valamit. Ha d.e.11-re kell mennem, körülbelül mikor szabadulhatok ?

Figyelt kérdés
márc. 27. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12re kész vagy
márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Bőrelváltozás?

Akkor utána azonnal távozhatsz. A kérdés csak, hogy 11-kor sorra kerülsz vagy van-e csúszás és várni kell.

márc. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
71%
Én úgy saccolom, hogy 13:30-ra leszel kész. Szólj az sebésznek, hogy kést mindenképpen fenje meg.
márc. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
MAga a beavatkozás, ha semmi gond nincs, érzéstelenítéssel, kis várakozással nincs fél óra. Kérdés, mikor jutsz be.
márc. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%
Sokkal inkább a csúszástól függ, mint a műtét időtartamától. Maga a műtét a fertőtlenítéssel, előkészítéssel, varrással, kötözéssel együtt kb. 30-40 perc, az, h mikor szabadulsz, inkább attól függ, mikor mész be.
márc. 27. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

Gondolom, mezítelenkednem kell (ugyanis ez a kis pötty konkrétan már a fanszőrzetem a szélén van.

Kicsit túloztam amikor borsónyit írtam, valójában annál sokkal kisebb.... Bár szerintem ennek itt semmi jelentősége vagyis hát nem sok (hogy borsónyi vagy csak negyedborsónyi....

...

márc. 27. 12:41
 7/12 A kérdező kommentje:

Basalioma gyanús kis valami...

Bőrgyógyász küldött..

márc. 27. 12:42
 8/12 anonim ***** válasza:
Leteritenek műtős kenővel.Csak az a terület marad szabadon ahol műtétet végzik.
márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha kisműtőben csinálják,akkor adnak erre öltözéket, ott a felsőt levetetik,vagy van ahol csak szabaddá kell tenni azt a testrészt, majd ott kiderül,de szerintem nem kell meztelenkedni. Mindennel együtt egy ilyen kb. 20 perc, de van ami csak 10. De attól is függ milyen mélyre terjed be, mekkora, ráhagyással kell operálni, kell-e belső varrat.... Nekem anno basaliomákat magánban távolítottak el fejemről, sima rendelőben, saját ruhában, 20 perc volt mindennel együtt 1 db.
márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!
márc. 27. 14:16
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!