Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A táppénz felülvizsgálat...

A táppénz felülvizsgálat hogyan zajlik? Megvizsgálnak? Kikérdeznek?

Figyelt kérdés

Egy balesetem volt pár hónapja, aminek a következményeivel még mindig küszködöm. Látható jelei is vannak a végtagomon, nehezen járok, be van dagadva, fáj rendszeresen. Több orvos és gyógytornász már említette a műtét eshetőségét is, de sokáig tartott mire szakorvosokhoz és egyéb vizsgálatokra eljutottam. (1-1,5 hónapos időpontok..addig gyógytorna)

Mindenhol megjelentem, ahol kellett illetve magánúton is voltam vizsgálatokon a gyorsítás miatt, mert ha az államira várok még mindig nem lenne meg az MR vizsgálatom…

Most már van papírom, MR leletem a sérülésről (szalagszakadás, többek közt) és egy hét múlva kell azzal visszamennem a beutaló szakorvoshoz, aki megmondja a továbbiakat (speciálisabb gyógytorna vagy műtét). De közben behívtak tp felülvizsgálatra is, és az még a szakorvosi konzultáció előtt lesz. És nem tudom, hogy mire számítsak? Soha nem voltam ilyenen. Sőt tp-n is max láz vagy covid miatt. De ilyen elhúzódó eü történetem még nem volt…

Kikérdeznek? Megvizsgálnak? Papírjaimat nézik csak?



ápr. 2. 11:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Megnézik a leleteidet.

Kérdeznek pár dolgot.

Esetleg megvizsgálnak.

De lehet csak teljesen adminisztratív: Létezel, van taj számod, van mögötte biztosításod, volt baleseted, jársz dokihoz

ápr. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extra, tulajdonképpen megnézik, hogy miért,mi miatt vagy még mindig táppénzen.
ápr. 2. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A házi orvos jelenlétében történik.Inkább csak adminisztratív.
ápr. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!