Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol tudom megnézni mennyi...

Hol tudom megnézni mennyi egészsegügyi járulekot kell fizetnem ha van ügyfelkapum?

Figyelt kérdés

Lépésről lépesre írja le légyszíves aki tudja, hol találom azt az ügyfelkaput/fiók részt, ahol nyílvan van tartva mennyi egészsegügyi járulekot kell befizetnem ?


Van ügyfelkapum a Nav/gov-hoz meg a Neakhoz de már fogalmam sincs, hogy tudom megnézni ezt az infót.



#ügyfélkapu #NAV #egészségbiztosítás #Egészsegügyi járulék
ápr. 2. 13:06
 1/8 A kérdező kommentje:

Addig megvan ,hogy az Ebev-ben vagyok meg a szolgáltatások menü résznél van , de itt megakadtam.

Lehet ,hogy már nem itt lehet nézni?

ápr. 2. 13:18
 2/8 anonim ***** válasza:
ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lejebb görgetve ott az adószámla, ki is írja, ha van tartozás.
ápr. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

[link]


Bejelentkezés gombra kattintva az ügyfélkapus felhasználóneveddel és jelszavaddal belépsz a NAV rendszerébe. Ott keresel egy olyan lekérdezési lehetőséget, hogy "adószámla". Ha van fizetési kötelezettséged, azon látni fogod, hogy mikor esedékes és mekkora összegben. 408. adónemen lesz nyilvántartva az egészségügyi szolgáltatási járulék.

ápr. 3. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ebev. Hu / kaü - jelszó - azonosító beiraás. Ebev felület : szolgáltatások, adoófolyoszamla, lekerdezés (mai dátum ig) ha az Eü szolg soron van Előírt a bal oldalon, jobb oldalon nincs elég befizetes, és az egyeleg tartozást mutat, akkor elmaradás van.

Nyugi, a nav felszólít eleve

ápr. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

őőő egyszerű amúgy

a befizetés az a határidő napján íródik elő, viszont hogy mennyit kell fizetned azt neked kell tudni, és kifizetni határidőig (előtt)

nagyon egyszerű

egész hónapra idén 11.300 forint, tört hónapra 380 forint x fizetendő napok száma

ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"egyszerű amúgy


a befizetés az a határidő napján íródik elő,"


Pontosítanék: Nem a befizetés íródik elő az esedékesség napján, hanem a kötelezettség. A befizetés azzal a nappal könyvelődik fel, amelyik napon valóban megfizetted az előírt kötelezettség összegét.

ápr. 18. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen 7-es köszi, valóba kötelezettséget akartam írni.
ápr. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!