Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Anyajegyszűrés rengeteg...

Anyajegyszűrés rengeteg anyajeggyel?

Figyelt kérdés

Jövő héten megyek szűrésre, de szörnyen rettegek, hogy találni fognak valamit.

Nagyon sok anyajegyem van, így szinte törvényszerű, hogy valamelyik (vagy akár több is) problémás lesz? :(

Nagyon félek.


ápr. 3. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerre nem néznek meg sokat. A férjemnek is több van, amit problémásnak gondolt, ha jól emlékszem, ötösével vizsgálták, sokat járt vissza, de szerencsére rendben minden. Volt, amiről kiderült, hogy nem is anyajegy, hanem bőrhiba
ápr. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy azért mert sok van találnak valami rosszat is. Én is tele vagyok, az elnevezések minden fjatájával, de egyik sem kóros, ilyen a bőrünk. Államiban nem néznek meg egyszerre mindent, nálunk kb.10et, vagy ami nagy, látszólag rosszul néz ki, esetleg neked amivel problémád van, magánban teljesen átnéznek.
ápr. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, magánba fogok menni.

Nagyon aggódok a vizsgálat eredménye miatt.

:(

ápr. 3. 11:01
 4/7 Ypszilon1980 ***** válasza:
Para, de most nem tudsz mit tenni. Egyébként meg ha le is kell venni valamelyiket, akkor sem biztos, hogy az rosszindulatú.
ápr. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy is, minden kis szeplőt nem fognak átnézni. Az lesz, hogy végignéz rajtad és a gyanúsakat megnézi. Egy tapasztalt szem már tudja ránézésre is, hogy melyik lehet abproblémás. Ne aggódj már. Van akinek több száz anyajegye van és nincs semmi, van akinek meg 1 és az rákosodik el.
ápr. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor ne menj. Ha nincs gond akkor felesleges, ha gond van, akkor szükségtelen, de legalább nem rágod magad utána.
ápr. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem pl van egy az arcomon, azt mondta az orvos, hogy jó lenne eltávolítani -nem azért, mert rákos, hanem mert rossz helyen van. Ugyan ez szokott előfordulni nőknél a melltartó pántnál, csípőnél stb. Nem mindent csak daganat miatt szednek le...
ápr. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!