Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A nemrég meghalt fiatal lány...

A nemrég meghalt fiatal lány miért nem kaphatott műszivet sem? Mi az oka?

Figyelt kérdés

Én is a hírekből értesültem róla, hogy azért halt meg, mert a második donor szíve is kilökődött.

De egy műszívvel nem élhetett volna? Az nem lökődik ki, és akkumulátorról működik...

Szeretnék valami magyarázatot hogy miért nem kaphatott volna egy műszivet sem? Azzal leélhetett volna egy életet is.


ápr. 23. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Erről kérdezd az őt műtő sebészeket, orvosi team-et. Mi nem tudunk érdemben válaszolni, legalábbis én biztos nem. Nem vagyok kardiológus sem szívsebész. Amúgy sajnálom a lányt, Isten nyugosztalja!
ápr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A müszív csak átmeneti megoldás, nem végleges.

Másrészt feltehetöen egyéb problémái is voltak, ha két donorszivet is kilökött au immunrendszere.

ápr. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Azért ám ez nem úgy működik ahogy te elképzeled :D


Az emberi szervezet nem egy autó, hogy rendelünk az Unixról egy akksit bele, aztán ha esetleg nem jó a saru, akkor rendelünk egy másikat, ha meg minden kötél szakad ott van a Bárdi.


Ez ennél egy "picit" komplexebb témakör.

ápr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
A műszív gci gáz, inkább a halál. Főleg ennyi abmr után.
ápr. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!