Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Drogok hatása alatt lehet-e...

Drogok hatása alatt lehet-e antibiotikumot fogyasztani?

Figyelt kérdés
Dex
2010. okt. 27. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tudom konkrétan milyen gyógyszerre gondolsz, de az biztos hogy én nem tudnék nyugodtan beállva szálldogálni egyik gyógyszer mellett sem, mivel kismillió mellékhatása van mindnek amúgyis, a másik hogy sztem egy gyogyót se teszteltek úgy még hivatalosan hogy közbe valaki be van állva, azaz a kettő mit okoz együtt. Dehát ha kísérleti nyúl akarsz lenni, hát tedd meg vezess majd egy blogot is lécci hagy tudja az egyszeri ember is mi lett a fejlemény.
2010. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Drogok hatása alatt bármit lehet csinálni.
2010. okt. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó, az unokatesóm van benne ebben sajnos, mandulagyulladása van, és valamilyen drog hatása alatt is(volt). De annyira rossz állapotban volt, hogy alig tudott magáról. Köszönhető ez a betegségének és a drognak is. Minden esetre köszönöm a válaszokat, nem adtunk neki antibiotikumot.
2010. okt. 28. 11:06
 4/5 anonim ***** válasza:
És drogot?
2010. okt. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, azt sem:))
2010. nov. 2. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!