Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit keres az alumíniumhidroxid...

Mit keres az alumíniumhidroxid a savcsökkentő tablettában?

Figyelt kérdés

Tudtommal rákkeltő és semmi keresnivalója nincs a gyógyszerben, se mint kötőanyag se mint segédanyag, semmi funkciója nincs.

A patikus rábeszelt ma egy savlekötőre, a Gavisconra, rágótablettára, habár egy ártalmatlanabb tablettat találtam, kalcium-magnezium alapú savlekötőt de azt mondta ez jobb mert nem jön vissza a torokba a sav.

Vegul itthon lattam, hogy mit is tartalmaz! Ő mint patikus nem látja ezeket a dolgokat, nem ismeri ezeket az anyagokat ?

Igaz, hogy a neten csak az marad meg az az infó, ami ártalmatlannak kiáltja ki ezt az anyagot


ápr. 29. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Enyhe bázisként ellensúlyozza a gyomorsav hatását.
ápr. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak alkalmanként van sok savad, akkor egyél olyasmit ami felszívja pl.pattogatott kukorica, teljes kiőrlésű keksz, vagy elsősegélyként igyál sok vizet, hogy hígítsa a savat.

Egyébként egy citromos alkoholmentes sör után, nekem a Gaviscon "mentette meg az életem". Csak akkor az egyszer használtam: ahogy lenyeltem azonnal elmúltak a pokoli kínjaim.

ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!