Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogy tudom magam leszázalékolt...

Hogy tudom magam leszázalékoltatni?

Figyelt kérdés
Elvileg 50%-ra le vagyok.Ez elévülhet?Mit tegyek,hogy leszázalékoljanak?Egyáltalán érdemes?Úgy tudom,hogy ha 8órára bejelentenek elveszik az 50%.Igaz ez?
2010. okt. 28. 13:41
 1/4 anonim ***** válasza:

HA 8 órába dolgozol akkor főállásban dolgozol,és igen akkor elvész az 50%-ot..

Én úgy tudom,hogy évente van orvosi vizsgálat,és ha egyszer gyógyulttá nyilvánítanak akkor megszűnik a leszázalékolásod,és újra egészséges ember vagy.

Anyám 75%-os rokkant volt de az évi vizsgálatoknál lecsökkentették 50%-ra..

Az egyik rokonomnak nemrég volt végbél rákja.

Jelenleg gyógyulási fázisban van még 2 évig.Addig le van százalékolva ős is..De 2 év múlva ha úgy látják,hogy meggyógyult elvész a leszázalékolása.

2010. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megjatszod a dilit, fizetsz a dokinak, igy csinaljak a tobbiek is.
2010. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Remélem sehogy, épp elég az a fél millió csaló, ami van.
2010. okt. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sztem, ha 8 órában tudsz dolgozni, akkor nem kell leszázalékolás.

Egyébként én is úgy hallottam, hogy pszichés dolgokkal nem nagyon tudnak mit kezdeni, arra megadják.

Én 3 gerincsérvvel 40%-os egészségkárosodott lettem, most volt a 4. műtétem, lemerevítették a derekamat! Én erre leszek kíváncsi, hogy mennyit fognak adni, 9-én megyek megint a bizottság elé! Sokat nem tudok ülni, menni, állni! Rosszabb napokon nem tudok a jobb lábamra cipőt, zoknit húzni, öltöztetni kell!

2010. okt. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!