Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hol van ilyen kivizsgálás...

Hol van ilyen kivizsgálás tesztekkel(mentális, szellemi zavarok)nem gyógyszeresen ha valaki tb oep társadalom biztosítási alapon akar egy ilyet csináltatni?!

Figyelt kérdés
Nincsen sehhol sem?

máj. 14. 11:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez inkább orvosfüggő. Mindegyik tesztel valahogy, de van, aki jobban szereti a papíros teszteket, van, aki pedig becsukja az ablakot, ha azt látja, hogy meg se mukkansz... A területileg illetékes pszichiátriai szakrendelésen kérheted, hogy vizsgáljanak ki.
máj. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A prividre azt tudom javasolni, hogy keress akkor olyan szakorvost, akivel megvan az összhang. Ha van lehetőséged, akkor menj el pszichológushoz is. Én is tapasztaltam neurológiai vizsgálat során, hogy furán ugrálnak a kérdésekkel, aztán megjegyezték, hogy lassú vagyok és kávéznom kellene, én pedig megtörten mormogtam, hogy pedig kávéztam. Ez ilyen, ez a vizsgálat része, nem gyökérségből szívatnak.
máj. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!