Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Kardiológus szakorvos vizsgála...

Kardiológus szakorvos vizsgálataival azt állapította meg, hogy minden második szívverésem elmarad. Ez mitől lehet? Kórházba kell majd mennem ha lesz időpontom. Milyen betegség ez? Hogyan gyógyítható?

Figyelt kérdés
máj. 22. 12:05
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Imádom ezeket a kérdéseket, ott vpltál a kardiológusnál, ezt tőle kellett volna kérdezni, itt a semmiből nem lehet kitalálni. Nyilván ezért kell kórházba menni, ott a kivizsgálásokkal fény derül erre. Akár lehet sok koffein, kevés alvás, kiszáradás is az oka, kevés ásványi anyag bevitel, stb. De lehet ritmuszavar is valamilyen szívprobléma miatt is.
máj. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A szakorvosi vizsgálaton kérdeztem a szakorvost, azt mondta további vizsgálatokra van szükség, mert a szíve minden második verés félre üt.Majd a további vizsgálatokat követően tud bármit is mondani.
máj. 22. 16:16
 3/5 A kérdező kommentje:
58 éves férfi vagyok, kamion vezetőként dolgozom.
máj. 22. 16:18
 4/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Értem, hát akkor így nem tudunk mi sem válaszolni, semmi érdemi információ nincs.
máj. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy neked tényleg 48 a nyugalmi pulzusod és nem 96.
máj. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!