Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A háziorvos írhat fel xanaxot...

A háziorvos írhat fel xanaxot a szigorlatra?

Figyelt kérdés
Nagyon durva szigorlataim lesznek júniusban, felsőbbévesek tapasztalataiból tudjuk, hogy direkt a buktatásra mennek rá. Szükségem lenne valamire, mert így képtelen vagyok tanulni, éjjelente is többször felriadok.

máj. 22. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
figyelj, akárhogy is érzed most magad azt garantálom hogy nem a xanax fog ezen segíteni. az nem megoldás. igen, vannak akik attól függnek és nyílván jó véleménnyel vannak a cuccról, de vannak akik bevadulnak tőle. Nem garantált a nyugtatóhatása, a vesét károsítja, ha meg nem tudsz tőle gondolkodni az esélyeid egyenlőek a nullával. a tanárok emberek és minden embert máshogy ítélnek meg, hogy kit akarnak megbuktatni és kit nem az sok tényező függvénye. például valamelyik rigolyája az öltözködés...aki szakadt farmerben megy azt megbuktatom mert én megtanítom nekik mi az az illem. ismertem egy ilyet. van akire lelkileg kell hatni... nem egyszerű de miért ne lehetnél pont te akinek tudása is van magabiztosan bemegy és nem buktatja meg. van aki szeret betenni mindenkinek de azért ő se tehet be mindenkinek, tudod. mert működne úgy az egyetem?
máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ha nem tudok aludni, éjjel többször felriadok, reggel úgy kelek, mint a mosottszar, akkor nem tudok tanulni, ennyi

a hatását meg pontosan ismerem, mert a farmakon már túlvagyok...

máj. 22. 13:00
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Az idegrendszerre ható szerek mind gátolják a mentális teljesítményt.
máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem igaz, mert a túlzott szimpatikus tónus lenyomásával a koncentráció még fokozódhat is, de ehhez kellően kis adagok szükségesek, melyek éppen nem szedativok.
máj. 22. 21:32
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Jó, a kérdésedre a válasz: nem, nem írhat fel, mert ez egy pszichiátriai gyógyszer amelyet csak pszichiàter szakorvos írhat fel. ( vagy neurológus tudtommal)
máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!